Zagłosuj na nasz film

30 maja 2021 @ 08:00 - 5 czerwca 2021 @ 17:00

ROZPOCZYNAMY FINAŁOWY TYDZIEŃ PROJEKTU PHO3NIX ACTIVE SCHOOL LICZYMY NA WAS!
My wraz z naszymi uczniami będącymi w maju w szkole nakręciliśmy krótki film o naszej aktywności sportowej. Teraz czas na Waszą aktywność, a dokładniej na oddanie głosu na film z SP45 Bytom.

Mobilizujemy się, zachęcamy i staramy się zaangażować możliwie największą grupę znajomych i przyjaciół do jednorazowego oddania głosu na stronie: PHO3NIX KIDS  https://pho3nix-kids.com/pho3nix-active-school/

Przez najbliższy tydzień (od 24 maja do 30 maja 2021r. ) można oddawać głosy na przygotowany przez SP45Bytom sportowy materiał video w ramach zmagań o tytuł:
NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCEJ DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ I SPORTU SZKOŁY W POLSCE, a nagrodą jest sprzęt sportowy dla szkoły.
W chwili głosowania należy podać adres mailowy, a następnie potwierdzić oddany głos w wiadomości mailowej (czasami wpada do SPAMU), klikając w link: POTWIERDZAM ODDANIE GŁOSU. Adres mailowy jest wykorzystywany wyłącznie w celu weryfikacji poprawnie oddanego głosu i nie będzie wykorzystywany w przyszłości.

Start:
30 maja 2021 @ 08:00