WYKAZ KONKURSÓW I ZAWODÓW
W KTÓRYCH UCZESTNICZYLI UCZNIOWIE SP 45
rok szkolny 2019/2020

 

I   Konkursy

Lp. Nazwa konkursu Organizator Termin Ucz. Laureaci Opiekun
Konkursy międzynarodowe
1. 26 Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie Biuro Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika
w Będzinie
XII 20 udział w I etapie: Emilia Roszczypała 8a, udział w I etapie: Chór Dziecięcy „Bel Canto” (kl.4-8) B. Orlińska
2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych V/VI 129 Wynik bardzo dobry:
Magda Mucha 2b
Stanisław Mucha 2c
Alicja Maksis 2e
Julia Babraj 2e
Filip Skura 3d
Wyróżnienie:
Szymon Zieliński 2a
Szymon Walda 2d
Emilia Chabko 3a

Emilia Kaczmarek 3b
Michał Kowolik 3c
Dawid Garncarek 3d
Zofia Przybyłka 4a

Kalina Bielawska 5a
Marcin Ługowski 5e

Szymon Kubica 5g
Bartosz Matyja 5f
Kamil Kidoń 5e
Hanna Nawrot 6e
A. Mierzwiak
M. Nowak
M. UrbanekI. DuśB. Mucha
A. Majchrzak
A. Pęcek
E. Bonk
I. Andruszkiewicz

I. Duś
A. Iskra-Lubecka

B. Surowiec

J. Michalec

 

   Konkursy ogólnopolskie
      3.          Ogólnopolski Konkurs
z Języka Angielskiego FORGET-ME-NOT
Centrum Edukacji Filotimo XI 18 Dyplom Uznania
(50-85%): Amelia Babiuk 6f, Adrianna Lupa 6b, Natalia Lubos 6b, Miłosz Cygan 6b, Wiktoria Strzelec 6c, Natalia Bekierz 7c
A. Ciechowska

N. Czornyj

A. Panasewicz

M. Nawrat

      4.          XIII Festiwal Piosenki Artystów Wrażliwych Starochorzowski Dom Kultury, Chorzowskie Centrum Kultury I 1 Wyróżnienie: Emilia Roszczypała 8a B. Orlińska
      5.          X Konkurs Talentów „TALENDIADA” Centrum Kultury „Karolinka”
w Radzionkowie
XI 1 Udział: Emilia Roszczypała 8a B. Orlińska
      6.          XV Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” Oświęcimskie Centrum Kultury I 1 Wyróżnienie: Emilia Roszczypała 8a B. Orlińska
      7.          Olimpiada Matematyczna Juniorów
  
Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej w Warszawie (pod patronatem  MEN) XI 1 Alicja Gadula 8e – zakwalifikowanie do zawodów II stopnia J. Michalec

 

 

10 udział D. Malordy
      8.          Konkurs „Wielka Liga Czytelników” Stowarzyszenie Wieka Liga III 6 Etap powiatowy:

Emilia Chabko 3a
Edyta Jastrzębska 3a
Filip Skura 3d
Hanna Wolf 5b
Tymoteusz Oleś 5d
Wiktoria Strzelec 6c

A. Szczepańska

G. Bajerska

      9.          Konkurs plastyczny

„Bezpieczne dzieci w sieci”

Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy i Ministerstwo Cyfryzacji

 

V 15 Ogłoszenie wyników pod koniec czerwca

Udział:Baran Oskar  5d

Koczar Emilia 5d

Drabik Michał 5b

Burg Karolina 5e

Wiejacha Filip 5g

Mirek Maja 5a

Kołodziej Wiktoria 4b

Grochowicz Nadia 1b

Palusik Sebastaian 1c

Szymko Paulina 1d

Zieliński Piotr 3e

Walera Franciszek 2a

Zatorska Sara 3e

Kozak Karolina 3d

J. Chromicz
     10.         II Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek dla Solistów „Hej Kolęda, Kolęda!” „Archetti”  Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna  I 1 III miejsce: Emilia Roszczypała 8a

 

B. Orlińska
   

Konkursy wojewódzkie

 

     11.         VII Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej SP nr 45 w Bytomiu,
MDK nr 2 w Bytomiu
XI 4 II miejsce:
Kamil Kukulski 5bIII miejsce:
Michalina Lukosz 2cWyróżnienie:
Natalia Skrzypiec 2c,Emilia Roszczypała 8a
M. Nowak

 

 

 

 

 

B. Orlińska

     12.         XII Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej SP im. Jana Pawła II
i Gminny Ośrodek Kultury w Wielowsi
XI 1 III miejsce:
Natalia Skrzypiec 2c
M. Nowak
     13.         X Przegląd Twórczości Kresowej SP nr 8 w Gliwicach XI 1 I miejsce:
Natalia Skrzypiec 2c
M. Nowak
     14.         VI Wojewódzki Festiwal Talentów MDK Koszutka filia Dąb XI 1 Wyróżnienie:
Natalia Skrzypiec 2c
M. Nowak
     15.         XII Wojewódzki Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” Miejski Ośrodek Kultury
i Sportu w Pyskowicach
XII

 

 

1 I miejsce:
Michalina Lukosz 2c
M. Nowak

 

     16.         XIII Zabrzański Festiwal Kolęd i Pastorałek „Śpiewajcie Panu z weselem” IV LO w Zabrzu XII 1 I miejsce:
Kamil Kukulski 5bII miejsce: Michalina Lukosz 2c
M. Nowak
     17.         XXV Przegląd Kolęd i Pastorałek Centrum Kultury Śląskiej
w Świętochłowicach
XII 1 III miejsce:
Emilia Roszczypała 8a
B. Orlińska
     18.         Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek SP im. Jana Pawła II
w Wielowsi i Gminny Ośrodek Kultury
w Wielowsi
XII 2 II miejsce:
Natalia Skrzypiec 2cIII miejsce:
Kamil Kukulski 5b
M. Nowak
     19.         Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek Niemieckich „Das groβe Weihnachtssingen 2020” SP im. Jana Pawła II
w Kornowacu
I 1 udział:
Michał Ochman 7e
B. Orlińska
S. Malorny
     20.         XIV Międzyszkolny Konkurs Kolęd Europejskich

 

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego w Katowicach w Prywatnym LO im. M. Wańkowicza I 1 udział:
Michał Ochman 7e
B. Orlińska

S. Malorny

     21.         Wojewódzki Konkurs Kolęd Polskich i Niemieckich Mniejszość Niemiecka
w Bytomiu
I 1 udział:
Michał Ochman 7e
B. Orlińska

S. Malorny

     22.         II Międzyszkolny Konkurs Artystyczno-Językowy „Spaß-Fun-Diversion” Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Szkoła Jak Dom w Katowicach XII 3 I miejsce:
Aleksandra Gerc 8a
S. Malorny

 

 

 

     23.         Wojewódzki Konkurs Poetycki dla szkół podstawowych i szkół średnich XVI Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej MOK w Zabrzu,
SP 30 w Zabrzu
XII 6 laureatka:
Alicja Szwajnos absolwentka
E. Majewska
     24.         Puchar Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację – generalna klasyfikacja za 2019 rok Puchar Województwa Ślaskiego w Marszach
na Orientację
I 8 drużynowo: III miejsce
w województwieindywidualnie:III  miejsce:
Martyna Kostrzewa 8cV miejsce: Marta Mieżaniec, Julia Szczypior 8eVII miejsce:
Oliwia Oleksy 8e
B. Poloczek
     25.         Gra Miejska FAIR TRAIN w Katowicach Miasto Katowice X 2 VIII miejsce na 35 drużyn: Piotr Lach 7e, Hanna Skitek 7e B. Poloczek
     26.         Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Wojkowice 2020 SP nr 1 i MOK
w Wojkowicach
I 2 II miejsce: Natalia Skrzypiec 2c

Wyróżnienie: Kamil Kukulski 5b

 M. Nowak

 

 

 

     27.         Rundy poszczególnych zawodów Pucharu Województwa Śląskiego
w Marszach na Orientację
w 2019 w kategorii TM:zawody w:  Piekarach Śląskichzawody w Katowicachzawody w Częstochowie
Puchar Województwa Ślaskiego w Marszach
na Orientację
IX 6 III miejsce: Martyna Kostrzewa 8c, Oliwia Oleksy 8e

II miejsce: Maciej Tomczak 8e, Oskar Zięba 8e

III miejsce: Marta Mieżaniec 8e, Julia Szczypior 8e

IV miejsce: Martyna Kostrzewa 8c

VIII miejsce: Martyna Kostrzewa 8c, Oliwia Oleksy 8e

B. Poloczek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     28.         Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego Śląski Kurator Oświaty XI, I 1 F. Szczyrbowski 8e przeszedł do drugiego etapu  – rejonoweo M. Herman

 

 

     29.         Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Chemii Śląski Kurator Oświaty XI 2 udział: Anna Krzeszowska 8a, Oliwia Wajcht 8e K. Krzeszowska
M. Przydatek- Jendrusz
     30.         Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Biologii Śląski Kurator Oświaty XI 7 udział: Martyna Kostrzewa 8c, Maria Juszczak 8e, Jakub Kwieciński 8e, Julia Waniek 8e, Krzysztof Nazarko 8e, Marta Mieżaniec 8e, Milena Dzięga 8b M. Przydatek-Jendrusz

 

 

 

 

 

     31.         Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego Śląski Kurator Oświaty XI 3 udział: Martyna Stawicka 7e, Kacper Nowak 7e, Hanna Skitek 7e G. Wrodarczyk
     32.         III Międzyszkolny Konkurs Artystyczno-Językowy „Spaß-Fun-Diversion” Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Szkoła Jak Dom w Katowicach IV 2 czekamy na wyniki S. Malorny
     33.         XV Starochorzowski Przegląd Kolęd i Pastorałek Starochorzowski Dom Kultury, Chorzowskie Centrum Kultury I 2 I miejsce:
Kamil Kukulski 5b
M. Nowak
     34.         Wojewódzki konkurs plastyczno-językowy
„Male das Wort”
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Boruszowicach V 4 S. Malorny
     35.         Zimowe Zawody w Marszach na Orientację Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej

 

II 6 kategoria TM

I miejsce: Adam Katryniok 7c, Dominik Ozorowski 7c

IV miejsce: Ewa Dylewska 7e, Piotr Lach 7e

VI miejsce: Martyna Kostrzewa 8c, Marta Mieżaniec 8e

B. Poloczek
     36.         XIV Wojewódzki Konkurs Wokalny „Motyw miłości
w piosence obcojęzycznej”
MDK nr 2 w Bytomiu II 1 udział: Emilia Roszczypała 8a B. Orlińska
     37.         Festiwal Pieśni Tradycyjnej „Jeden, dwa, trzy, sztyry, czyli solo, w duecie, w trio i w kwartecie” MDK „Ligota” III 4 udział: kwartet Bel Canto B. Orlińska
     38.         Festiwal Piosenki Harcerskiej i Marynistycznej “Szturwał” (online) Związek Harcerstwa Polskiego VI 1 I miejsce: Sara Zatorska 3d M. Nowak
 

Konkursy regionalne

     39.         XII Regionalny Konkurs Piosenki Dziecięcej “Śpiewać każdy może” Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Knurowie, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2
w Knurowie
XI 40 II miejsce: Emilia Roszczypała 8a

III miejsce: Chór Dziecięcy „Bel Canto” (kl.4-8)

Wyróżnienie: Natalia Skrzypiec 2c

B. Orlińska

 

 

 

M. Nowak

     40.         VI Regionalny Konkurs Matematyczno-Fizyczny
 „Z matematyką i fizyką za pan brat”
SP nr 45 w Bytomiu,  
SP nr 46 w Bytomiu
XI 14 V miejsce: Alicja Gadula 8e, Maja Kwiecińska 8e J. Michalec

 

     41.         Bytomska Olimpiada Języka Angielskiego SP nr 32 w Bytomiu XII 4 udział: Maria Mucha 7e, Martyna Stawicka 7e, Filip Szczyrbowski 8e, Oliwia Oleksky 8e M. Herman
     42.         Konkurs recytatorski
„Mały OKR”
Regionalny Instytut Kultury
w Katowicach,MDK nr 1 w Bytomiu
III 1 Eliminacje miejskie –

II miejsce Ryszard Bartosiński 2c

M. Nowak

B. Rasińska

     43.         Regionalna Bytomska Olimpiada Języka Angielskiego SP nr 32 w Bytomiu I 30 Kwalifikacja do II etapu:

Wiktoria Strzelec 6c

A. Panasewicz
 

                                                                                                   Konkursy powiatowe      

     44.         II edycja W krainie origami pt. Boże Narodzenie w papierze SP nr 45 w Bytomiu

 

 

XII 1 1 miejsce w kategorii klas VII – VIII: Rafał Wypukoł 7e D. Malordy

 

 

 

Konkursy miejskie

 

     45.         Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej II LO w Bytomiu XII 1 IV miejsce: Michał Ochman klasa 7e B. Orlińska
     46.         VII Miejski Konkurs Matematyczny „Wszystko jest liczbą”
  
ZST w  Bytomiu I 12 Zakwalifikowani
do etapu miejskiego:Malwina Wilk 5b
Alicja Gadula 8e
Kamil Sancar 8e
Filip Szczyrbowski  8e
J. Michalec
     47.         Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki „Jesienią otuleni” SP nr 16 w Bytomiu XI 12 III miejsce: Emilia Roszczypała 8a,
III miejsce: Alicja Gadula 8eIII miejsce: Paulina Gawliczek 5e, Marta Wypukoł 4aWyróżnienie: Filip Skura 3d, Paulina Symko 1dKarolina Burg 5e, Laura Olszewska 5c
E. Majewska

I. Kołodziej

 

 

 

 

 

I. Duś

E. Piotrkowska

E. Mazurek-Wcisło

     48.         Kapelusz Pani Jesieni SP nr 45 w Bytomiu XI 10 I miejsce: Michalina Matyja 1a

III miejsce: Sara Zatorska 3d, Agata Woźniak 3c

Wyróżnienie: Marta Bielawska 1d, Natalia Dziób 1a, Zuzanna Lubecka 1a

I. Duś,

I. Andruszkiewicz

E. Piotrkowska

A. Jagoda

 

     49.         V Miejski Konkurs Wiedzy
o Żołnierzach Wyklętych
SP 51 w Bytomiu I 1 I miejsce: Miłosz Cygan 6b E. Sobczyk
     50.         VI Miejski Konkurs Plastyczny o Żołnierzach Wyklętych SP 51 w Bytomiu I 1 I miejsce: Milena Dzięga 8b E. Sobczyk
     51.         IV Miejski Konkurs Multimedilany o Żołnierzach Wyklętych SP 51 w Bytomiu I 1 III miejsce: Martyna Kostrzewa 8c E. Sobczyk

 

 

     52.         Miejski Konkurs Wiedzy “Wszystko o Unii Europejskiej” SP nr 51 w Bytomiu I 4 I miejsce: Maria Podbucka 6c, Wiktoria Strzelec 6c

III miejsce: Julia Waniek 8e, Alicja Gadula 8e

E. Sobczyk

 

 

N. Czornyj

     53.         Konkurs na strój karnawałowy z elementami ludowego stroju chorwackiego SP nr 51 w Bytomiu I 2 Wyróżnienie: Maria Podbucka 6c, Wiktoria Strzelec 6c E. Sobczyk
     54.         Miejski Konkurs Matematyczny “1 z 10” SP nr 44 w Bytomiu II 21 III miejsce:
Borys Foik 5g
B. Surowiec
     55.          Miejski Konkurs Językowy na List ZST Bytom III 2 I miejsce:
Oliwia Wajcht 8e
S. Malorny
     56.         XIV Miejski Konkurs Kolęd
i Pastorałek
SP 46 w Bytomiu I 1 III miejsce:
Natalia Skrzypiec 2c
M. Nowak
     57.         Konkurs piosenki on-line “Piosenka dobra na wszystko” MDK nr 1 w Bytomiu V 1 I miejsce:
Natalia Skrzypiec 2c
M. Nowak
     58.         XXII edycja konkursu „Opiekujemy się grobami osób zasłużonych dla miasta Bytomia i nad zabytkowymi nagrobkami” TOnZ w Bytomiu VI 40 III miejsce dla szkoły K. Sebesta
I. Andruszkiewicz
P. Wasilewska – Moczyróg
 

                                                                                               Konkursy międzyszkolne           

     59.         Międzyszkolny konkurs plastyczno-przyrodniczy „Krajobrazy Pojezierzy Polski” SP nr 3 w Bytomiu,

LOP – oddział Bytom

XI 6 II miejsce: Paulina Gawliczek 5e

III miejsce: Karolina Burg 5e

B. Kośla
     60.         Międzyszkolny konkurs plastyczny „I Ty możesz zostać łapkowym Mikołajem” SP nr 27 w  Bytomiu,

Schronisko Bytom

XII 1 I miejsce:
Nadia Grochowicz 1b
E. Bijak
 

Konkursy szkolne

     61.         Szkolny konkurs plastyczny “Anioł Bożonarodzeniowy”

 

E. Bijak,
I. Andruszkiewicz
XII 38 I miejsce:  Hanna Kaźmierska 1b, Zofia Bogacka 1b, Paulina Symko 1d, Nicola Nandzik 3c
II miejsce: Michalina Matyja 1a, Milena Siwicka 1 b, Amelia Zajdler 1b, Oliwia Sularz 2c
III miejsce: Marta Bielawska 1 d,Jakub Kaznowski 1b, Michał Kowolik 3c
Wyróżnienie: Paulina Czaja 1b, Jakub Szymoniak 1b, Elena Iwan 1b, Wanesa Skutnik 1c,  Sebastian Palusik 1c, Maja Widera 2c, Wojciech Heliosz 3b,  Kinga Kaznowska 3c
E. Bijak

E. Piotrkowska

I.Andruszkiewicz

A. Jagoda

M. Nowak

A. Cyl

E. Bonk

     62.         V Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej dla klas 1- 3 M. Nowak

A. Kowalska

XI 30 I miejsce: Natalia Skrzypiec 2c

II miejsce: Marta Bielawska 1d

III miejsce:  Sara Zatorska 3d, Kinga Gwóźdź 3d

M. Nowak

E. Piotrkowska

 

 

     63.         Szkolny konkurs o bezpieczeństwie “Droga i ja” I. Andruszkiewicz

E. Bonk

XI 32 I miejsce: Stanisław Mucha 2c, Dawid Garncarek 3d, Paulina Symko 1d, Natalia Żyła 1d

II miejsce: Kinga Gwóźdź 3d, Kamil Hucz 1a

III miejsce: Piotr Matus2c

M. Nowak

I. Duś

E. Piotrkowska

A. Jagoda

     64.         Konkurs plastyczny dla klas I-III „Kotylion patriotyczny”

                                               

B. Mucha,  E.Bonk
A. Mierzwiak
XI 34 I miejsce:  Nadia Grochowicz 1 b
II miejsce : Tatiana Kadłubska  2 b, Kajetan Guc  2a     
III miejsce: Sebastian Palusik 1c, Jagoda Oleś 3c       
E. Bijak

 

A. Mierzwiak
B. Mucha

 

A. Cyl

I. Andruszkiewicz

     65.         Szkolny konkurs biblioteczny „Moja zakładka do książki” A. Szczepańska

G. Bajerska

J. Jeszka

X 32 Klasy I-III

I miejsce : Nadia Grochowicz 1b

II miejsce :  Hanna Żurawska 2b

III miejsce : Natalia Skrzypiec 2c

Wyróżnienie: Jagoda Oleksy 3c, Elena Iwan 1b, Urszula Maroń 1b, Denis Bisz 1a, Zuzanna Lubecka 1a

Klasy IV-VI

I miejsce : Paulina Gawliczek 5e

II miejsce: Marta Gola 4a

III miejsce : Julia Wloka 5a

Wyróżnienia: Marta Wypukoł 4a, Kalina Bielawska 5a

E. Bijak

A. Mierzwiak

M. Nowak

I. Andruszkiewicz

A. Jagoda

A. Szczepańska

G. Bajerska

J. Jeszka

     66.         Szkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim D. Waluda

B. Orlińska

XII 9 I miejsce: Kamil Kukulski 5b i Natalia Skrzypiec 2c

II miejsce:  Sandra Wojdył 7b 

Wyróżnienie:

Ina Zakrzewska 5c

Ewa Broda 6c

Malwina Wilk 5b

M. Nowak

 

 

B. Orlińska

M. Nawrat

A. Panasewicz

N. Czornyj

     67.         Szkolny Konkurs Piernikowy Stowarzyszenie „Spełniamy Dziecięce Marzenia” XII 60 Nagrody:
Cezary Wilk 2cArtur Koziołek 2cJakub Tobór 1a
M. Nowak

A. Jagoda

     68.         Misiowy zawrót głowy A. Szczepańska

G. Bajerska

XI I miejsce : Paulina Czaja 1b
II miejsce: Filip Skura 3dIII miejsce : Nadia Grochowicz 1b,Nikola Nowocień 1b,Julia Grzejdziak 3a
E. Bijak

I. Duś

A. Pęcek

     69.         Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa K. Sebesta XII 25 Klasy I – III

I miejsce: Zuzanna Mierzejewska 1a, Oliwia Zmarzlik 2d

II miejsce: Jagoda Oleksy 3c,

Sebastian Palusik 1c

Wyróżnienie: Sara Zatorska 3d, Filip Skura 3d
Klasy IV – VI

I miejsce: Marysia Cygan 1a i Miłosz Cygan 6b
Paulina Gawliczek 5e

 

A. Jagoda

K. Sebesta

A. Jagoda

 

 

P. Koryciński

 

K. Sebesta

P. Koryciński

K. Sebesta

P. Wasilewska

     70.         Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową
z życzeniami w języku angielskim
A. Panasewicz,

A.Ciechowska

XII 20 Klasy I – III

I miejsce: Filip Skura 3d

II miejsce: Paulina Symko 1d

III miejsce: Marcelina Gawliczek 1b

Wyróżnienie: Nadia Grochowicz 1b

Klasy IV – VI

I miejsce: Karolina Burg 5e

II miejsce: Mateusz Gastoł 5e

III miejsce: Szymon Łuczak 5f

 

A. Ciechowska

D. Waluda

 

 

 

 

 

 

N. Czornyj

 

 

A. Panasewicz

     71.         Konkurs na list do Świętego Mikołaja w języku angielskim A. Ciechowska

A. Panasewicz

XII 12 I miejsce: Olivier Kucięba 4b

II miejsce: Paulina Gawliczek 5e

III miejsce: Dominik Musiała 5d

Wyróżnienie:Paulina Szwed 6b

A. Panasewicz

 

N. Czornyj

 

A. Ciechowska

 

 

 

     72.         Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego na Kartkę Świąteczno-Noworoczną dla uczniów  klas 7 i 8 K. Morawiecka

S. Malorny

XII 12 I miejsce: Bartosz Choroba 8a

Michał Żychliński 7e

II miejsce: Maja Kwiecińska 8e

Oliwia Oleksy 8e

III miejsce: Paulina Milotta 7a

Magdalena Heliosz 8e

S. Malorny

 

K. Morawiecka

 

S. Malorny

K. Morawiecka

 

S. Malorny

K. Morawiecka

     73.         Najpiękniejsza kartka z okazji Dnia Świętego Patryka z życzeniami w języku angielskim N. Czornyj III 76 Klasy I-III

I miejsce: Szymon Brzoska 1d

II miejsce: Marta Bielawska 1d

III miejsce: Tatiana Kadłubska 2b

Klasy IV-VI

I miejsce: Karolina Burg 5e

II miejsce: Bartosz Matyja 5f

III miejsce: Wiktoria Kołodziej 4b

D. Waluda

 

 

E. Brol

 

 

 

 

N. Czornyj

 

A. Panasewicz

     74.         Miłośnik polszczyzny J. Kściuczyk

B. Soroko-Kałuża

II 30 Laureaci:

Klasy I-III

Paulina Kosicka 3d, Wiktoria Słodka 3d

Klasy IV-VI:

Ewa Broda 6c, Emilia Gmurkowska 6c,

Oliwia Porembska 6e, Hanna Nawrot 6e

 

 

I. Duś

 

 

B. Soroko-Kałuża

 

J. Kściuczyk

     75.         Kartka Walentynkowa  A. Jagoda, A. Kowalska II 42 I miejsce: Szymon Orłowski 3f
Zuzanna Mierzejewska1a
Julia Kuzdak  1c
Marta  Stosio 1e
II miejsce:
Emilia Kaczmarek  3b
Emilia Chabko 3a
Nadia Grochowicz  1b
Marysia Snochowska 1e
Nadia Gastoł 1a
III miejsce:
Karolina Kozak 3d
Oliwier Tyński 1a
Martyna Gritner 1a
Julia Majerczyk 1e
Wyróżnienia:
Michalina Praszek 3b
Igor Magner 1e
Filip Skura 3d
Paulina Czaja 1 b
Tomasz Zaleś 1e
Nikola Nowocień 1b
Milena Kaczmarek 1a
Sara Zatorska 3d
M. Zotin

 

A. Jagoda

A. Cyl

A. Kowalska

 

E. Bonk

A. Pęcek

E. Bijak

A. Kowalska

A. Jagoda

 

I. Duś

A. Jagoda

 

A. Kowalska

 

E. Bonk

A. Kowalska

I. Duś

 

     76.         Poeci dzieciom – wiersz z morałem B. Rasińska, N. Ługowa,
D. Janczewska, J. Gruca, 
II Klasy I
I miejsce:  Nadia Grochowicz 1b
II miejsce: Hanna Chycka
III miejsce:  Oskar Sularz 3d
Klasy II-III
I miejsce:  Marieta Tomaszewska 3f
II miejsce:  Ryszard Bartosiński
III miejsce: Wiktoria Słodka 3d
E. Bijak

E. Piotrkowska

M. Zotin

I. Duś

 

 

 

 

 

 

 

 

     77.         Konkurs z okazji Światowego Dnia Książki dla klas I-VI J. Kściuczyk

B. Soroko- Kałuża

IV 30 W kategorii „Ubrani w książkę”:
I miejsce: Kajetan Pawlik 5a, Miłosz Cygan 6b
Wyróżnienia: Filip Skura 3d, Zuzanna Kołodziej 8a, Hanna WolfLaureaci w kategorii „Picturebook”:Tatiana Kadłubska,
Kajetan Pawlik 5a
J. Kściuczyk

I. Duś

K. Gałuszczyńska

 

 

 

E. Majewska

 

 

A. Mierzwiak

K. Gałuszczynska

     78.         Konkurs z okazji Światowego Dnia Książki dla klas VII-VIII “W roli głównej książka” E. Majwska IV 10 Wyróznienia:

Dominika Szwider 8a
Emilia Widera 8a
Amelia Wilk 8a
Oliwia Wajcht 8e
Julia Szczypior 8e
Magda Morgała  8e
Martyna Heldt  8d
Paulina Milotta 7a

E. Majewska
     79.         Konkurs plastyczny „Bezpieczny Internet”

 

 

 I. Duś, M. Hojka

 

II 9 I miejsce:

Paulina Symko 1d

Piotr  Zieliński 3e,

Wiktor  Karasz 2a, 

Paulina Symko 1d,

Sara Zatorska 3d   
II miejsce:

Nadia Grochowicz 1b,

Tomasz Zaleś 1e 

III miejsce:

Franciszek Walera 2a

Wyróżnienia:
Sebastian Palusik 1c

Karolina Kozak 3d 

 

E. Piotrkowska

M. Hojka

 

B. Mucha

E. Piotrkowska

I. Duś

 

E. Bijak

A. Kowalska

B. Mucha

A. Cyl

I. Duś

     80.         Szkolny konkurs matematyczny dla klas V
“Z matematyką za pan brat”
B. Surowiec IX 27 I miejsce:
Malwina Wilk 5bII miejsce: Foik 5gIII miejsce: Igor Nowak 5f
 

J. Michalec

B. Surowiec

B. Surowiec

     81.         Szkolny Konkurs Kaligraficzny “Złote pióro SP45” B. Soroko-Kałuża,
J. Kściuczyk, N. Czornyj,
E. Mazurek-Wcisło
VI 14 I miejsce: Szymon Helnarowicz 1d

Paulina Gawiliczek 5e

E. Piotrkowska

B. Soroko-Kałuża

 

II   Zawody sportowe

Objaśnienia

IMS – Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
ID – Igrzyska Dzieci dla SP45 Bytom

Zawody sportowe w ramach ID (Igrzyska Dzieci) i IMS (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) i inne
Nazwa konkursu / organizator Zasięg Liczba uczniów Wyniki
Mistrzostwa Bytomia w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt  i chłopców

 

miejski 6

6

6

6

ID-III miejsce dziewcząt

ID-II miejsce chłopców

IMS-III miejsce dziewcząt

IMS-II miejsce chłopców

Mistrzostwa Bytomia w Unihokeju dziewcząt  i chłopców

 

miejskie 10

10

10

10

ID-IV miejsce dziewcząt

ID-III miejsce chłopców

IMS-IV miejsce dziewcząt

IMS-IV miejsce chłopców

Mistrzostwa Bytomia w Szachach dziewcząt  i chłopców

 

miejskie 2

2

2

2

ID-VII miejsce dziewcząt

ID-VII miejsce chłopców

IMS-VI miejsce dziewcząt

IMS-VI miejsce chłopców

Mistrzostwa Bytomia w Badmintonie dziewcząt  i chłopców

 

miejski 3

3

3

3

ID-IV miejsce dziewcząt

ID-IV miejsce chłopców

IMS-II miejsce dziewcząt

IMS-II miejsce chłopców

Mistrzostwa Bytomia w Grach i Zabawach miejski 30 ID–III miejsce
Mistrzostwa Bytomia w Koszykówce dziewcząt  i chłopców

 

miejski 12

12

12

12

ID-III miejsce dziewcząt

ID – IV miejsce chłopców

IMS -VI miejsce dziewcząt

IMS – FINAŁ chłopców

Mistrzostwa Bytomia w Tenisie Stołowym  dziewcząt  i chłopców

 

miejski 3

3

3

3

ID-V miejsce dziewcząt

ID-VII miejsce chłopców

IMS-VII miejsce dziewcząt

IMS-VIII miejsce chłopców

Mistrzostwa Bytomia w Piłce Ręcznej dziewcząt  i chłopców

 

miejski 14

14

14

14

ID- IV miejsce dziewcząt

ID- IV miejsce chłopców

IMS-III miejsce dziewcząt

IMS-III miejsce chłopców

Mistrzostwa Bytomia w Siatkówce dziewcząt  i chłopców miejski 10

12

ID –  I miejsce dziewcząt

IMS – III miejsce chłopców

Mistrzostwa Bytomia w Piłce Nożnej  chłopców

 

miejski 12

12

ID-V miejsce chłopców

IMS-II miejsce chłopców

Mikołajkowe Zawody Pływackie miejskie 40 Miejsca medalowe w różnych kategoriach wiekowych
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej międzygminny 12 II miejsce
Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” miejski 30 Awans dwóch  drużyn