DYREKTOR SZKOŁY

Urszula Łazuka – Datko

WICEDYREKTORZY

budynek A: Elżbieta Brol
budynek A: Katarzyna Kowol
budynek B: Agnieszka Sudoł

NAUCZYCIELE KLAS 1-3

Ewelina Bonk
Iwona Duś
Mirosława Hojka
Beata Mucha
Małgorzata Nowak
Aleksandra Pęcek
Ewa Piotrkowska
Irena Andruszkiewicz
Anna Majchrzak
Magdalena Zotin
Mirela Urbanek
Ewa Bijak
Anna Mierzwiak
Aneta Cyl
Anita Jagoda
Anna Kowalska

ŚWIETLICA

Natalia Ługowa – kierownik świetlicy
Jolanta Jeszka
Dorota Janczewska
Katarzyna Gacek
Małgorzata Siekaniec
Joanna Gruca
Małgorzata Szyszka
Magdalena Telęga
Beata Rasińska
Jolanta Góra

NAUCZYCIELE KLAS 4-8

Język polski
Katarzyna Gałuszczyńska – Wiejacha
Joanna Kściuczyk
Beata Soroko – Kałuża
Ewelina Majewska
Anna Mróz
Sylwia Tubis
Gabriela Wrodarczyk

Historia
Katarzyna Kowol
Dariusz Pietrucha
Agnieszka Pyka
Marta Herman
Magdalena Janczewska
Ewa Sobczyk

Wiedza o społeczeństwie
Ewa Sobczyk

Matematyka
Agnieszka Iskra-Lubecka
Monika Szulczyk
Janina Michalec
Beata Kasperczyk
Dorota Malordy
Beata Surowiec

Język angielski
Dorota Waluda
Aleksandra Ciechowska
Natalia Czornyj
Aneta Panasewicz
Elżbieta Brol
Barbara Gajda
Anna Górecka-Stania
Magda Ryś
Marta Herman
Patrycja Kujawska
Marta Nawrat

Język niemiecki
Aneta Cyl
Sonia Malorny
Kamila Morawiecka

Język hiszpański
Anna Grabowska

Przyroda
Barbara Dzianach-Smarzewska
Beata Kośla
Urszula Łazuka – Datko

Biologia
Małgorzata Przydatek-Jendrusz
Beata Kośla

Geografia
Barbara Poloczek
Urszula Łazuka-Datko
Beata Kośla

Chemia
Katarzyna Krzeszowska
Barbara Dzianach-Smarzewska

Fizyka
Arkadiusz Fułat
Beata Kasperczyk

Informatyka/Zajęcia komputerowe/grafika komputerowa
Joanna Chromicz
Andrzej Polak
Arkadiusz Fułat
Iwona Duś

Technika/Zajęcia techniczne
Jolanta Krysińska
Anna Kowalska

Plastyka
Ewa Mazurek-Wcisło
Jolanta Krysińska
Marta Nawrat

Muzyka
Barbara Orlińska

Religia
Katarzyna Sebesta
Irena Poloczek-Franz
Patrycja Wasilewska
ks. Piotr Koryciński
ks. Andrzej Pakuła

Etyka
Joanna Kściuczyk
Beata Soroko-Kałuża
Agnieszka Sudoł

Wychowanie fizyczne
Dariusz Głogowski
Michał Ringel
Daniel Roczniok
Klaudia Świtała
Ewelina Paprocka-Talik
Jagoda Korman
Agnieszka Moritz
Katarzyna Oliwa
Mirosław Rutkowski

Ratownik
Klaudiusz Zając

Edukacja dla bezpieczeństwa
Michał Ringel
Katarzyna Oliwa

Wychowanie do życia w rodzinie
Ewa Bijak
Agnieszka Pyka
Ewa Sobczyk
Katarzyna Całuń-Sikora

Biblioteka
Gabriela Bajerska
Anna Szczepańska
Iwona Kołodziej

Pedagog szkolny
Marzena Rogozińska
Katarzyna Całuń-Sikora

Psycholog szkolny
Martyna Murek-Woźny
Dagmara Gould

Doradca zawodowy
Katarzyna Całuń-Sikora

Logopeda
Iwona Krysiak