Koszt obiadów w lutym wynosi 70 zł.
Termin płatności mija 25 stycznia.

Przed dokonaniem wpłaty w celu ustalenia jej wysokości,
proszę kontaktować się
z sekretariatem nr. tel. 32 386 76 38.

Przypominamy, że dzieci, których rodzice nie uiszczą opłaty w wyżej wymienionym terminie nie będą mogły korzystać z obiadów w lutym.
Pieniądze wpłacone po terminie będą zwracane na pisemny wniosek rodzica
lub zostaną przeksięgowane na marzec.

Numery kont dla nowo zapisanych uczniów są do odbioru w sekretariacie.

—————————————————————-

Jadłospis tygodniowy SP 45 w Bytomiu 00.09-00.09 plik do pobrania

Jadłospis tygodniowy SP 45 w Bytomiu 17.01.-21.01.22r.
menu alergeny
Poniedziałek 17.01.2022
zupa gulaszowa seler, gluten
racuchy gluten, mleko, jaja
kompot, owoc
Wtorek 18.01.2022
grochówka  seler,
pieczeń z karczu, kasza, ogórek konserwowy  gluten, masło
Środa 19.01.2022
zupa szpinakowa seler, śmietana
łazanki gluten
20.01.2022
zupa ryżowa seler,
kluski z boczkiem, kapusta czerwona
kompot, owoc
zupa krem z kukurydzy seler,
łosoś, ziemniaki, fasolka szparagowa  masło, mleko, gluten

Dokumenty do pobrania:

Wnioski o zwrot nadpłaty za obiady – prosimy o składanie wniosków o zwrot nadpłaty za obiady pobierz

WAŻNE! Wnioski, koniecznie podpisane, należy zeskanować lub zrobić zdjęcie i przesłać elektronicznie na adres: sp45bytom@interia.pl lub wrzucić do skrzynki pocztowej w szkole.
Osoby, które nie mają możliwości wydrukowania wniosku mogą pobrać druk w szkole. W razie pytań proszę kontaktować się telefonicznie.

Telefon: 32 3867638, 507121633.
—————————————————————————————————-

Zapisy do świetlicy szkolnej oraz na obiady

SZANOWNI RODZICE!

Od 26 kwietnia do 15 lipca 2021r. ruszają zapisy do świetlicy szkolnej oraz na obiady. Karty zgłoszeń oraz deklaracje na obiady można pobrać na stronie internetowej szkoły w zakładce “świetlica”.

Przypomina się, iż karty zgłoszeń oraz deklaracje na obiady wypełniają zarówno rodzice dzieci, które już korzystały ze świetlicy oraz obiadów, jak i dzieci, które chcą dopiero z nich korzystać. Numery kont, dla uczniów, które już korzystały z obiadów, nie ulegają zmianie. Dla nowo zapisanych dzieci numery kont będą do odbioru w sekretariacie pod koniec sierpnia.

Karty zgłoszeniowe oraz deklaracje na obiady proszę wysyłać na adres sp45bytom@interia.pl lub wrzucić do skrzynki pocztowej w szkole. Osoby, które nie mają możliwości wydrukowania karty zgłoszeniowej oraz deklaracji mogą pobrać druk w szkole.

Na pisemny wniosek rodzica jest możliwość zwrotu wszystkich nadkład lub z automatu zostaną przekierowane na następny miesiąc lub miesiące.

W związku z licznymi odpisami przed dokonaniem wpłaty proszę o kontakt WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY z kierownikiem świetlicy poprzez sekretariat od godziny 9:00 dp 13:00