Przed dokonaniem wpłaty w celu ustalenia jej wysokości,
proszę kontaktować się
z sekretariatem nr. tel. 32 386 76 38.

KOSZT OBIADÓW WE WRZEŚNIU WYNOSI 153 ZŁ
TERMIN PŁATNOŚCI DO 05.09.2023r.

W PRZYPADKU BRAKU TERMINOWEJ OPŁATY DZIECKO NIE BĘDZIE MOGŁO KORZYSTAĆ Z OBIADÓW W DANYM MIESIĄCU.

OBIADY BĘDĄ WYDAWANE 07.09.2023r.

INFORMUJEMY O ZMIANIE W REGULAMINIE PŁATNOŚCI ZA POSIŁKI, DOTYCZĄCE ZGŁASZANIA ODPISÓW, OD 1 WRZEŚNIA NIEOBECNOŚĆ DZIECKA NA OBIADACH MOŻNA ODWOŁAĆ Z JEDNODNIOWYM WYPRZEDZENIEM DO GODZINY 10:00.

Numery kont dla nowo zapisanych uczniów są do odbioru w sekretariacie.

——————————————————–

Jadłospis tygodniowy SP 45 w Bytomiu
menu alergeny
Poniedziałek 17.06.2024r.
zupa pomidorowa
pałki z kurczaka, ziemniaki młode z koperkiem, mizeria na śmietanie zboża, jaja, seler, mleko, śmietana
Wtorek 18.06.2024r.
botwinka z ziemniakami
pieczeń z karczku, kasza jęczmienna na sypko, ogórek małosolny zboża, seler, mleko, jaja
Środa 19.06.2024r.
zupa ogórkowa z ryżem
zapiekanka ziemniaczana z mięsem mielonym, zboża, seler, mleko
sok, owoc
20.06.2024r.
zupa grysikowa
łosoś z pieca, młode ziemniaczki z koperkiem, surówka z kiszonej kapusty zboża, jaja, seler, mleko
21.06.2024r.
Wakacje 🙂

Dokumenty do pobrania:

Wnioski o zwrot nadpłaty za obiady – prosimy o składanie wniosków o zwrot nadpłaty za obiady pobierz

WAŻNE! Wnioski, koniecznie podpisane, należy zeskanować lub zrobić zdjęcie i przesłać elektronicznie na adres: sp45bytom@interia.pl lub wrzucić do skrzynki pocztowej w szkole.
Osoby, które nie mają możliwości wydrukowania wniosku mogą pobrać druk w szkole. W razie pytań proszę kontaktować się telefonicznie.

Telefon: 32 3867638, 507121633.
—————————————————————————————————-

Zapisy do świetlicy szkolnej oraz na obiady

SZANOWNI RODZICE!

Od 26 kwietnia do 15 lipca 2021r. ruszają zapisy do świetlicy szkolnej oraz na obiady. Karty zgłoszeń oraz deklaracje na obiady można pobrać na stronie internetowej szkoły w zakładce “świetlica”.

Przypomina się, iż karty zgłoszeń oraz deklaracje na obiady wypełniają zarówno rodzice dzieci, które już korzystały ze świetlicy oraz obiadów, jak i dzieci, które chcą dopiero z nich korzystać. Numery kont, dla uczniów, które już korzystały z obiadów, nie ulegają zmianie. Dla nowo zapisanych dzieci numery kont będą do odbioru w sekretariacie pod koniec sierpnia.

Karty zgłoszeniowe oraz deklaracje na obiady proszę wysyłać na adres sp45bytom@interia.pl lub wrzucić do skrzynki pocztowej w szkole. Osoby, które nie mają możliwości wydrukowania karty zgłoszeniowej oraz deklaracji mogą pobrać druk w szkole.

Na pisemny wniosek rodzica jest możliwość zwrotu wszystkich nadkład lub z automatu zostaną przekierowane na następny miesiąc lub miesiące.

W związku z licznymi odpisami przed dokonaniem wpłaty proszę o kontakt WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY z kierownikiem świetlicy poprzez sekretariat od godziny 9:00 do 13:00