W związku z dokonywaniem zwrotu nadpłaty za obiady prosimy osoby, które korzystały w roku szkolnym 2019/2020 z obiadów, o wypełnienie wnioskupobierz

Wniosek z podpisem należy zeskanować lub zrobić zdjęcie i przesłać elektronicznie na adres: sp45bytom@interia.pl lub wrzucić do skrzynki pocztowej w szkole.

Osoby, które nie mają możliwości wydrukowania wniosku mogą pobrać druk w szkole.

W razie pytań proszę kontaktować się telefonicznie. Telefon: 32 3867638; 507121633.

W związku z zamknięciem szkoły z powodu pandemii opłaty za obiady są zawieszone do odwołania.

Od 06.04.2020r. trwają zapisy do świetlicy oraz na obiady. Karta zgłoszeniowa oraz deklaracja na obiady do pobrania poniżej lub w zakładce dokumenty. Zapisy potrwają do końca czerwca.

Dla dzieci, które już korzystały z obiadów numery kont do wpłat pozostają te same. Dla nowo zgłoszonych dzieci numery kont będą do odbioru od 17-go sierpnia.

dokumenty do pobrania:

Do korzystania z obiadów uprawnione są osoby, które dokonały wpłaty, w związku z czym prosimy o terminowe dokonywanie wpłat. W razie niedotrzymania terminu wpłaty dziecko nie będzie mogło korzystać z obiadów szkolnych w kolejnym miesiącu.

Ostatni aktualny 🙁 jadłospis od 09.03 do 12.03

Jadłospis tygodniowy SP 45 w Bytomiu 09.03-13.03
menu alergeny
Poniedziałek 09.03.2020
Zupa pomidorowa
seler, gluten
Jajko w sosie koperkowym, ziemniaki mleko, jaja
Herbata z miodem i cytryną
Wtorek 10.03.2020
Zupa grochowa
Gulasz, makaron, ogórek konserwowy
jaja, gluten
Kompot
Środa 11.03.2020
Zupa krem z brokułów
seler
Kotlet mielony, ziemniaki z kapustą jaja, gluten, mleko
Kompot
Czwartek 12.03.2020
Zupa jarzynowa
seler
Bitki drobiowe, ziemniaki, mizeria gluten, mleko
Herbata z miodem i cytryną
Piątek 13.03.2020
Zupa ryżowa
seler
Ryba, ziemniaki, surówka z marchewki
jaja, gluten, mleko
Nektar z czarnej porzeczki

KWIECIEŃ – w związku z zamknięciem szkoły z powodu pandemii opłaty za obiady są zawieszone do odwołania.

MARZEC – Koszt obiadów w miesiącu marcu wynosi 88 zł.
LUTY – Koszt obiadów w miesiącu lutym wynosi 80 zł.
STYCZEŃ – Koszt obiadów w miesiącu styczniu wynosi 36 zł.
GRUDZIEŃ – Koszt obiadów w miesiącu grudniu wynosi 60 zł.
LISTOPAD – Koszt obiadów w miesiącu listopadzie wynosi 76 zł.
PAŹDZIERNIK – Koszt obiadów w miesiącu październiku wynosi 84 zł.
WRZESIEŃ – Koszt obiadów w miesiącu wrześniu wynosi 64 zł.

Do korzystania z obiadów uprawnione są osoby, które dokonały wpłaty, w związku z czym prosimy o terminowe dokonywanie wpłat. W razie niedotrzymania terminu wpłaty dziecko nie będzie mogło korzystać z obiadów szkolnym w kolejnym miesiącu.