Link do dziennika LIBRUS

Dziennik LIBRUS Synergia to innowacyjne rozwiązanie zapewniające podniesienie jakości edukacji w naszej placówce szkolnej. System wspiera również rodzica, dostarczając szereg narzędzi umożliwiających aktualny monitoring postępów dziecka w nauce oraz rozwój jego talentów.

Program pozwala rodzicom aktywnie uczestniczyć w wychowaniu i edukacji swojego dziecka. Zapewnia szybki dostęp do informacji o uczniu i dzięki temu gwarantuje nieznany dotąd komfort współpracy ze szkołą.

• bezpłatny dostęp do informacji ze szkoły dla wszystkich uczniów oraz ich rodziców,
    • sprawną komunikację na linii dom-szkoła,
    • śledzenie postępów dziecka w nauce,
    • dostęp do modułów: Oceny i frekwencja, Terminarz, Wiadomości, Ogłoszenia, Uwagi, Plan lekcji.

Przeglądanie informacji z rozwiązania LIBRUS Synergia – poza tradycyjnym dostępem do systemu Synergia przez przeglądarkę internetową – umożliwia również aplikacja Librus, którą można bezpłatnie pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym.