Świąteczne nutki

20 grudnia 2019 @ 17:00 - 17:30

Zimowy okres to czas kolędowania. Nasi zdolni uczniowie biorą udział w wielu konkursach wokalnych, przeglądach muzycznych i festiwalach, gdzie prezentują swój talent sceniczny i są nagradzani za swoje umiejętności. Wspaniale jest otrzymywać nagrody, ale poprzedzone są one wielogodzinnymi próbami. jednak później miło jest ogłosić wszystkim, że mamy tak zdolnych uczniów.

W konkursie “Każdy Śpiewać Może”, który odbył się w Knurowie, Chór Bel Canto z panią Barbarą Orlińską zdobył 3 miejsce, Emilia Roszczypała wyśpiewała 2 miejsce, a Natalka Skrzypiec otrzymała wyróżnienie.

Wojewódzki Konkursu Kolęd, Pastorałek, Piosenek Świątecznych za nami, a na nim ogromny sukces Michaliny Lukosz – podopiecznej pani Małgorzaty Nowak, która wyśpiewała 1 miejsce w kategorii wiekowej 7- 9 lat.

W Międzygminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Wojkowicach  Kamil Kukulski (5b) zdobył wyróżnienie, a Natalka Skrzypiec (2c) wyśpiewała III miejsce .

XIII Zabrzański Festiwal Kolęd i Pastorałek: ” Śpiewajcie Panu z weselem” był okazją do wyśpiewania kolejnych nagród. Michalina Lukosz (2c) zajęła II miejsce, a Kamil Kukulski wyśpiewał I miejsce. Brawo!

XVII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek w Dąbrówce to kolejne sukcesy podopiecznych p. Małgorzaty Nowak. Kamil Kukulski zdobył III miejsce, a  Natalia Skrzypiec wyśpiewała II miejsce. Super!

W XIV Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek nasza uczennica z klasy 2c – Natalia Skrzypiec, pod opieką p. Małgorzatą Nowak, wyśpiewała 3 miejsce.

Za to w XV Starochorzowskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, podopieczny p. Małgosi Nowak – Kamil Kukulski z 5b wyśpiewał I miejsce.

Gratulujemy i pękamy z dumy, że mamy tak zdolnych uczniów.

20 grudnia 2019