SPORTOWE WIEŚCI

30 grudnia 2019

Grudzień upłynął pod znakiem pływania, szachów, tenisa stołowego i rozgrywek drużynowych. Na parkietach pokazaliśmy się z najlepszej strony.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej czyli klas VII-VIII dziewczyny i chłopcy zdobyli brązowe medale w piłce ręcznej, w Igrzyskach Dzieci dziewczyny zostały brązowymi medalistkami, a chłopcy zajęli IV miejsce, tuż za podium.

W Mistrzostwach Bytomia w szachach nasi starsi zawodnicy zajęli IV miejsce, a młodsi szachiści – VI miejsce. Tenis stołowy pokazał, kto najlepiej radzi sobie z rakietkami i ping-pongiem. Dziewczyny okazały się lepsze. W IMS dziewczyny zajęły IV miejsce, a chłopcy V miejsce, natomiast w ID – dziewczyny zajęły V miejsce, a chłopcy zostali sklasyfikowani na VIII pozycji.

Mikołajkowe Zawody Pływackie były przede wszystkim okazją do sprawdzenia swoich umiejętności przez naszych najmłodszych zawodników. To prawdziwy sprawdzian, nie tylko ich umiejętności technicznych z pływania, ale przede wszystkim ich umiejętności.. radzenia sobie ze stresem, z tremą, z wiarą w swoje siły.

Każde takie doświadczenie pozwala nam stawiać czoła kolejnym wyzwaniom. Nie liczy się wynik, ale start, walka, bo to kształtuje charakter, siłę woli, wolę walki, dawanie z siebie 100%

30 grudnia 2019