Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Sportowy październik

29 października @ 08:00 - 17:00

Miło nam poinformować, że we wrześniu otrzymaliśmy puchary i dyplomy za międzyszkolne współzawodnictwo sportowe. Nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci i I miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. To Wasza zasługa i naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Wielkie BRAWA dla Was wszystkich!
Na początku października odbywają się Sztafetowe Biegi Przełajowe rozgrywane w ramach Mistrzostw Bytomia. Do pokonania jest 800 m lub 1000 m w zależności od kategorii. Nasi biegacze długodystansowi spisali się świetnie:
 • ID chłopców – nasi biegacze zdobyli III miejsce i brązowy medal;
 • ID dziewcząt – nasze dziewczyny walczyły do końca zajmując IV miejsce w Bytomiu;
 • IMS dziewcząt –  nasze biegaczki walczyły dzielnie i zdobyły II miejsce zdobywając srebrne medale;
 • IMS chłopców – nasi najstarsi chłopcy pobiegli najszybciej w Bytomiu zdobywając  mistrzostwo Bytomia, złote medale oraz awans na zawody wojewódzkie;
 • IMS chłopców – nasi chłopcy w Mistrzostwach województwa śląskiego w sztafetowych biegach przełajowych pobiegli znakomicie i swój udział zakończyli na IX miejscu: Brawo!!!

      

W połowie października odbyły się rozgrywki w ramach Mistrzostw Bytomia w Piłce Nożnej Chłopców. Mimo niesprzyjającej aury grali wspaniale. Obie drużyny: młodsza (ID) i starsza (IMS) jak burza przeszły fazę grupową. Ostatecznie:

 • ID chłopców – nasi piłkarze zdobyli III miejsce i brązowe medale Mistrzostw Bytomia w Piłce Nożnej;
 • IMS chłopców – piłkarze starsi zajęli ostatecznie IV miejsce;

     

  Po długiej przerwie spowodowanej pandemią wróciliśmy do udziału w Bytomskiej Lidze Pływackiej. Przed nami 3 starty, które liczą się do finałowej rywalizacji. Pierwszy start odbył się w sobotę 28 października.  Nasi pływacy spisali się wspaniale. Teraz czekamy na kolejne starty.

Szczegóły

Data:
29 października
Godzina:
08:00 - 17:00
Kategorie Wydarzenie:
,