Nagrody Prezydenta Miasta Bytomia

10 października 2023 @ 17:00 - 18:00

W Bytomskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta uczniom bytomskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. Z wielką radością informujemy, że wśród 145 nagrodzonych znalazło się aż ośmioro naszych uczniów: Malwina Wilk, Szymon Krzemień, Emilia Kaczmarek, Nadia Grochowicz, Zuzanna Bryl, Paulina Symko, Julia Lewandowska i Magdalena Długołęcka.

Cieszymy się wraz z Wami i mocno trzymamy kciuki, aby to wyróżnienie nie było tylko nagrodą za dotychczasowe osiągnięcia i ciężką pracę, ale też dobrą wróżbą na kolejne lata szkolnej i pozaszkolnej kariery! j

Jesteście chlubą naszej szkoły i życzymy Wam spełnienia marzeń, realizacji zamierzonych celów i wielu kolejnych, wspaniałych osiągnięć i sukcesów.

10 października 2023