Listopadowe i grudniowe sukcesy naszych uczniów

28 grudnia 2023 @ 08:00 - 17:00

Sukcesy naszych uczniów napawają nas optymizmem i radością. Gratulujemy Wam talentu i zaangażowania!

XVI Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej Wielowieś 2023 to pasmo sukcesów naszych dziewczyn przygotowanych przez B. Orlińską i M. Nowak. W kategorii solistów klas I-III Natalia Skowronek zdobyła I miejsce, w kategorii solistów klas IV-VI Julia Lewandowska zajęła I miejsce, tak jak w kategorii solistów klas VII-VIII na I miejscu znalazła się Wiktoria Słodka. III miejsce wyśpiewał sobie duet Bel Canto w składzie Julia Maniura i Wiktoria Słodka. Wielkie BRAWA!!!

W 2. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Młode Talenty Wokalne” – Natalia Skowronek z 3c wyśpiewała wyróżnienie. Brawo!!!

Regionalny Konkurs Matematyczno-Fizyczny “Z matematyką za pan brat” został zorganizowany przez Państwowe Szkoły Budownictwa dla uczniów klas siódmych i ósmych. Dawid Garncarek z 7e zdobył I miejsce, a Marta Wypukoł z 8a – III miejsce. Wielkie gratulacje! Brawo WY!

Kolejny sukces, tym razem artystyczny. Michał Komander z klasy 3b został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu “Kalendarz GOK 2024” organizowanym pod hasłem: “Tajemnice odległych światów: niezwykłe odkrycia, kosmiczne przygody” i jego praca zdobić będzie miesiąc maj w kalendarzu na rok 2024. Gratulujemy!!!

W ekstremalnie trudnym i szczegółowym Ogólnopolskim Teście Znajomości świata Harry’ego Pottera udział wzięło 20 odważnych uczniów klas III-VII. NAJLEPSZY WYNIK uzyskali: MICHALINA KULAWIK, AGATA NOWAK oraz JAKUB ADAMCZYK i tym samym zakwalifikowali się do reprezentacji szkoły w etapie ogólnopolskim, w którym zajęli wysokie miejsce. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ i ogrom wiedzy o serii!

Anastazja Doleży z klasy 4d zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym “Czytamy z sercem” w ramach kampanii propagującej czytanie oraz związanej ze Światowym Dniem Serca. Gratulujemy i życzymy Anastazji dalszych wyzwań fotograficznych.

Szymon Melnarowicz – uczeń klasy 5c – otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na model przestrzenny serca organizowanym w ramach akcji „Czytamy z sercem” połączonej ze Światowym Dniem Serca. Na konkurs wpłynęło aż 234 prac, a pracę Szymona wyróżniono za wyczucie artystyczne, pomysłowość i fachowość. GRATULUJEMY!

28 grudnia 2023