Karnawał trwa…

5 stycznia @ 08:00 - 17:00

.

W czwartek i w piątek  odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w  salę balową.

Przebrane wychowawczynie i prowadzący zabawę wprowadzili poprzebieranych uczniów w wesoły nastrój i zachęcili do wspólnej zabawy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie.  Prowadzący zabawę Minionek urozmaicał tańce ciekawymi  konkursami, a zwycięzcy otrzymywali nagrody. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Czas zabawy szybko minął i zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swych domów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!

5 stycznia
Kategoria Wydarzenie: