Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lista laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej

16 listopada 2021 @ 08:00 - 09:00

Poniżej prezentujemy listę laureatów, wyłonionych spośród 330 zgłoszeń przysłanych na IX Ogólnopolski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej, pod patronatem MEN i  Prezydenta Miasta Bytomia, którego organizatorami są: Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu i Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu. Partnerem wydarzenia jest Bytomskie Centrum Kultury.

Wszystkim serdecznie gratulujemy – było bardzo ciężko wybrać najlepszych z najlepszych. 

Miejsc jeszcze nie zdradzimy… wszystko okaże się podczas Gali Finałowej 23 listopada w Bytomskim Centrum Kultury pl. Karin Stanek 1, 41-902 Bytom, o godz.17.00 – to już za tydzień, na którą serdecznie Wszystkich zapraszamy.

Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem, laureaci  z województwa śląskiego zobowiązani są stawić się  na Galę Finałową, aby odebrać nagrodę i dyplom.

Oczywiście zapraszamy wszystkich finalistów!!!

Jeśli ktoś spoza naszego województwa, będzie mógł  w tym dniu być z nami, to serdecznie zapraszamy – będziemy zaszczyceni. Prosimy tylko o informację mailowa lub telefoniczną do Organizatorów – do piątku – 19 listopada, aby przygotować nagrody i dyplomy dla obecnych laureatów. Pozostałym finalistom, nagrody wyślemy.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam!

            Koordynator konkursu: mgr Małgorzata Nowak

Szczegóły udziału w dokumentach poniżej:

Regulamin IX Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej

LISTA LAUREATÓW

 

                               

Szczegóły

Data:
16 listopada 2021
Godzina:
08:00 - 09:00
Kategorie Wydarzenie:
,