Ferie zimowe 2024

26 stycznia @ 08:00 - 17:00

26 stycznia to ostatni dzień szkolny przed feriami zimowymi. Przed nami dwa tygodnie odpoczynku od nauki. Co robić, gdy zostajemy w mieście?
Zima w mieście – na sportowo. Jesteś rodzicem i szukasz pomysłu na ferie? OSIR Bytom przygotował bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dla dzieci z naszego miasta po okazaniu legitymacji szkolnej (Dzieci do 13-tego r.ż. wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej).
Czekają na Was:
????‍♀️bezpłatna nauka pływania (obowiązują zapisy – e-mail: zapisy@osir.bytom.pl) – Kryta Pływalnia przy ul. Parkowej 1;
????‍♂️bezpłatne wejście na basen – Kryta Pływalnia przy ul. Parkowej 1;
⛸️bezpłatne ślizgawki na lodowisku im. Braci Nikodemowiczów przy ul. Pułaskiego 71 oraz na lodowisku sezonowym w Parku Kachla;
????bezpłatne zajęcia sportowe, gry i zabawy dla dzieci w Hali na Skarpie przy ul. Modrzewskiego 5a;
????‍♂️darmowy program nauki i doskonalenia pływania z elementami piłki wodnej dla chłopców klas 2-gich i 3-cich przygotowany przez WTS Polonia Bytom.
Zapraszamy również do zapoznania się z wydarzeniem na FB: https://fb.me/e/1NZjstW8m

26 stycznia
Kategoria Wydarzenie: