1 września – start!

1 września 2021 @ 22:00

Jak co roku, 1 września, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Niestety znowu w reżimie sanitarnym. Pierwsze spotkania uczniów z wychowawcami odbyły się w różnych godzinach, by kontakt w przestrzeniach ogólnodostępnych był jak najbardziej ograniczony. W holu szkoły uczniów powitały kolorowe balony, by choć trochę umilić i pokolorować ten wrześniowy, ale pochmurny i deszczowy poranek.

Na sali gimnastycznej swoją uroczystość mieli nasi pierwszoklasiści. Krótki, ale bardzo ciekawy program artystyczny przygotowali uczniowie klas II-V pod kierunkiem pani M. Nowak i pani A. Kowalskiej. Później nastąpiło uroczyste ślubowanie, pasowanie na ucznia naszej szkoły, poznanie swoich wychowawczyń i klas lekcyjnych. Nie zabrakło czasu na pierwsze, wspólne zdjęcie klasowe oraz indywidualne fotki w naszej retro-ławce.

Wszystkim uczniom  i nauczycielom życzymy spokojnego i zdrowego nowego roku szkolnego. Dobrego Roku! W zdrowiu i byciu razem!

1 września 2021
Kategoria Wydarzenie: