• To wydarzenie minęło.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września

Pełni wrażeń i otwarci na nowe wyzwania wracamy do szkoły. Przed wami harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022, który odbędzie się 1 września 2021r. w wyznaczonych godzinach dla poszczególnych klas.
           KLASY I
Zapraszamy uczniów klas pierwszych wraz z jednym rodzicem (ze względu na zachowanie reżimu sanitarnego) na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 z pasowaniem na ucznia, które odbędzie się 1 września 2021 r. (środa) w budynku „A” przy  ul. Zakątek 20:
kl. I a, I c, I d – godz. 9.00 (duża sala gimnastyczna)
kl. I b, I e – godz. 10.30 (duża sala gimnastyczna)
Zapraszamy również do wykonania swoim dzieciom pamiątkowego zdjęcia w naszej “retro-ławce szkolnej” w holu szkoły.
           KLASY II – VI
Pozostałe klasy zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego do swoich klas w budynku “A” przy ul. Zakątek 20:
klasy II – godz. 9.00
klasy III a, III b, III c , III d– godz. 9.00
klasa III e – 9.30
klasy IV i V – godz. 9.00
klasy VI – godz. 10.30
           KLASY VII – VIII
Do budynku „B” przy ul. Karpackiej 27 zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego:
klasy VII – godz. 10.30 wykaz sal na drzwiach szkoły
klasy VIII – godz. 9.00 w swoich salach
W dniu rozpoczęcia roku szkolnego obowiązuje strój galowy.
Pamiętajcie, aby podczas spotkań stosować się do wszystkich wytycznych i zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych.

Data:
1 września