Wrześniowe sukcesy naszych uczniów

30 września 2023 @ 08:00 - 17:00

Cieszymy się, ze nasi uczniowie osiągają sukcesy.  I to już we wrześniu!
Emilia Kaczmarek i Michał Olech z klasy 7e zajęli 1 miejsce w Pucharze Województwa Śląskiego w Marszach na Orientację w swojej kategorii wiekowej. To ich pierwsza rywalizacja wojewódzka, podczas której poznali kompleks leśny DIABLINO w Piekarach Śląskich. Gratulujemy!
Natomiast w Jesiennych Marszach na Orientację w Miechowickiej Ostoi Leśnej nasi reprezentanci: E.Kaczmarek i M.Oleś zajęli II miejsce, a Alicja Maksis i Marcel Taranda z 6c zajęli III miejsce. Brawo!!!
Natalia Benek i Mateusz Lihs z 6d podczas wakacji zmagali się z matematyką
Projekt “Wakacje z Matzoo” powstał z inicjatywy Fundacji Rozwoju Edukacji Matematycznej i trwał przez całe wakacje (tj. od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r.). Każdego dnia online publikowane były zadania matematyczne, których rozwiązywania podjęli się uczniowie z 6d.

30 września 2023