Warsztaty – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu

9 kwietnia @ 08:00 - 17:00

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu serdecznie zaprasza uczniów z klas 7 i 8 na warsztaty “ASCEND BEYOND” z fizyki, chemii i technologii organizowane w budynku szkoły przy ul. Strzelców Bytomskich 11.

Warsztaty mają na celu zaprezentowanie uczniom fascynującego świata nauki i zachęcenia ich do kształcenia się na kierunku politechnicznym. Warsztaty są prowadzone 10 kwietnia 2024r. w godzinach od 15:00 do 16:30. W trakcie warsztatów będzie można również zapoznać się ze specyfiką kierunku politechnicznego oraz późniejszej drogi kształcenia. Zapraszamy również z rodzicami, szczególnie uczniów zainteresowanych wspomnianym profilem. Warsztaty odbywają się pod patronatem Senator RP Haliny Biedy, Urzędu Miasta Bytomia oraz Koła Naukowego Silesian Phoenix Politechniki Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół projektu “ASCEND BEYOND””