Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 @ 08:00 - 17:00

Po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek. 23 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 rozłożone na kilka tur. Ósmoklasiści, którzy w tym roku zakończyli swoją edukację oraz siódmoklasiści spotkali się na osobnej uroczystości w sali gimnastycznej budynku B. Z wielkim wzruszeniem odebrali świadectwa i nagrody, a później żegnali się w klasowym gronie.

Na kolejnych spotkaniach, zakończenie roku szkolnego 2022/2023, społeczność uczniowska świętowała troszkę inaczej, ale w radosnej atmosferze. Uczniowie przygotowali na tą okazję krótkie inscenizacje, które w humorystyczny sposób  opowiadały o życiu szkolnym oraz pochwalili się swoimi talentami. Największe wrażenie zrobił Wojtek Rutkowski z kl. 4c, który dał wspaniały koncert na gitarze elektrycznej. Podczas uroczystości pani Dyrektor Urszula Łazuka – Datko oraz wychowawczynie klas wręczyły najlepszym uczniom nagrody i złożyły gratulacje za wysokie wyniki w nauce.

Teraz już pora rozpocząć wakacje…

23 czerwca 2023