Szlachetna Paczka 2022

10 grudnia 2022 @ 08:00 - 17:00

Zebrane, spakowane, dostarczone… Nie jesteśmy jak Cezar, ale też możemy powiedzieć to w trzech słowach.

Trwa “Weekend Cudów”, a my po raz kolejny sfinalizowaliśmy nasz udział w akcji Szlachetna Paczka. Tym razem mury naszej szkoły opuściło 40 paczek – małych, średnich i tych dużych. To paczki wypełnione po brzegi odruchami Waszych serc. Za to Wasze serce, szczodrość, spełnione marzenia i miłe niespodzianki – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

❤️ Na ten sukces składacie się Wy! ❤️

Dziękujemy więc naszym UCZNIOM, ich RODZICOM, NAUCZYCIELOM i PRACOWNIKOM SZKOŁY. Każdemu kto włączył się do tegorocznej akcji. Dziękujemy za każdy przyniesiony dar i okazaną pomoc. Za wspólne, radosne pakowanie i ozdabianie paczek.  Dziękujemy za załadunek i transport darów. Za każdą cegiełkę budującą naszą społeczność! A szczególne podziękowania dla pani Anity Jagody, która koordynowała całą akcję.

10 grudnia 2022