Święto MATEMATYKI

12 marca @ 08:00 - 21 marca @ 17:00

.
ŚWIĘTO MATEMATYKI już jest za nami.
Czas na podsumowanie współpracy z WAMI:najmłodsi na lekcjach zagadki rozwiązywali;
nieco starci w konkursach online startowali;
zawody w Rummikub też były w planie;
i konkurs na karykatur malowanie;
chętne rodziny swych sił próbowały
i zadania konkursowe rozwiązywały;
był Math Master – konkurs rejonowy;
i Kangur – konkurs międzynarodowy.Dziś przyszedł czas za udział podziękować
i plany na przyszły rok przygotować.Dziękujemy Wszystkim za aktywny udział w naszym Święcie MATEMATYKI.

Zapowiedź wielkiego święta MATEMATYKI!
W naszej szkole marzec jest MIESIĄCEM MATEMATYKI.
Przez dwa tygodnie (08.03-21.03.2024) będziemy celebrować matematykę w każdej chwili, w każdym miejscu, w różnej formie, a najczęściej w postaci gier i zabaw.
Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji matematycznych. Między innymi: krzyżówki, konkursy online, coś dla przyjaciół i rodzin, jak i konkurs plastyczny- “Nauczyciel w karykaturze”.
A to tylko nieliczne z propozycji, które znajdziecie klikając w link na końcu strony lub powyżej w wyróżnione, niebieskie wyrażenie.W zmaganiach matematycznych mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie (a w niektóre zadania nawet zaangażować całą rodzinę) – wystarczy otwarty umysł i chęć do zabawy z matematyką.
Na zwycięzców czeka zaproszenie na pizzę, a na uczestników szereg niespodzianek.
.

Start: