Ranking na najfajniejszego bohatera – podsumowanie

23 kwietnia 2020 @ 08:00 - 17:00

Drogie Dzieciaki.

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do rankingu na najfajniejszego bohatera znanych Wam książek. W zabawie wzięło udział dziewiętnastu uczniów, a byli to:

Nadia Grochowicz 1b, Michał Walas 2a, Julia Babraj 2e, Olga Chabko 2e, Emilia Chabko 3a, Teresa Kołodziej 3a, Emilia Selega 3a, Karolina Stasiak 3a, Karolina Kozak 3d, Dominik Musiała 5d, Tymoteusz Oleś 5d, Paweł Szyłak 5d, Martyna Kandziora 5e, Dorota Kowolik 5f, Gabriela Selega 6b, Ewa Broda 6c, Wojciech Reiner 6d, Zuzanna Kołodziej 8a, Paulina Domeracka 8b.

Bardzo Im za to dziękujemy. 🙂

Zostało wytypowanych dwunastu bohaterów. Pierwsze miejsce zajął Detektyw Pozytywka, drugie – Harry Potter i po jednym głosie pozostali kandydaci.

Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z wynikami i opisami bohaterów, które zostały zamieszczone w załączniku. Może też nabierzecie ochoty do przeczytania wymienionych książek.

Wszystkich serdecznie pozdrawiamy, życzymy dużo zdrowia i miłej lektury ulubionych książek.

Wasze bibliotekarki

Krótkie podsumowanie 🙂

1. Zgłoszony bohater: Detektyw Pozytywka
  2. Tytuł książki: “Detektyw Pozytywka”
  3. Autor: Grzegorz Kasdepke
  4. Liczba głosów: 7
  5. Cechy bohatera podawane przez uczniów:
  • jest zabawny, mądry, lubi kaktusy i potrafi rozwiązać każdą zagadkę,
  • jest miły i koleżeński, pomysłowy, zawsze zna rozwiązanie zagadki, potrafi się wstawić za innymi i jest zawsze miło nastawiony,
  • jest śmieszny, a nam teraz potrzeba duuuuuużo powodów do śmiechu, bo śmiech to zdrowie,
  • przezywa on fajne przygody i w sposób przemyślany rozwiązuje zagadki,
  • rozwiązuje ciekawe zagadki  i się nie poddaje
  • podoba się fabuła książki, bohater jest śmieszny oraz ma ciekawe przygody,
  • ma fajne i ciekawe zagadki, jest także bardzo śmieszny.
  1. Zgłoszony bohater: Harry Potter
  2. Tytuł książki: książki z serii “Harry Potter”
  3. Autor: J.K. Rowling
  4. Liczba głosów: 2