Przedsiębiorcze dzieciaki

20 grudnia 2023 @ 08:00 - 17:00

To już dzisiaj. Nasz przedświąteczny jarmark rozpoczął się o godz. 8.00 i trwał do późna. Wszystkie stoiska jarmarku świątecznego zostały oddane we władanie PRZEDSIĘBIORCZYCH DZIECIAKÓW.
Smak pierników, zapach choinki, błysk ozdób, dobre słowo na kartkach świątecznych, dzieła rąk uczniów i ich pomocników, przedmioty, które można komuś sprezentować oraz mnóstwo innych atrakcji pojawi się na szkolnych korytarzach. Do tego świąteczny klimat, zapach pomarańczy i goździków oraz cudowny, świąteczny nastrój i dźwięk kolęd i świątecznych piosenek. W takiej atmosferze PRZEDSIĘBIORCZE DZIECIAKI uczą się ekonomii w praktyce, tworzą, gromadzą, sprzedają i zarabiają na SWOJE CELE!
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za stworzenie takiego niesamowitego klimatu świątecznego jarmarku.

20 grudnia 2023