Odznaka Jakości dla naszego projektu eTwinning

30 września 2020 @ 13:00 - 14:00

Nasz projekt eTwinning ‘Let’s get physical’ otrzymał Odznakę Jakości, która przyznawana jest wybitnym projektom eTwinning i wskazuje osiągnięcie określonego krajowego i europejskiego standardu.

Celem tego projektu było pokazanie, jakie ogromne znaczenie dla zdrowia ma nasza kondycja fizyczna i psychiczna. Nie na darmo mówimy „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Chcieliśmy pokazać, że dzięki temu projektowi zaczniemy jeszcze bardziej doceniać walory aktywności, zdrowej diety i odpoczynku. Jakość naszego życia zależy tylko od nas, szczególnie w dobie epidemii, gdy trudno było zachować nasze ciała i umysły w pełnym zdrowiu.

Każdy z nas ma swoje receptury, które mu w tym pomagają. My, naszymi pomysłami i działaniami dzieliliśmy się z Wami oraz naszymi kolegami z projektu – uczniami z Portugalii.

Z naszej strony w projekcie wzięli udział następujący uczniowie SP45 Bytom:

Ewa Broda

Wiktoria Strzelec

Dominika Filar

Karolina Wasilewska

Krzysztof Cembrzyński

Natasza Datko

Karolina Burg

Marta Steczko

Michał Steczko

Gratulujemy wyróżnienia i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie szkoły w  międzynarodowym projekcie.

30 września 2020
, , ,