Każdy GŁOS na wagę naszego projektu nr 46

7 października 2022 @ 08:00 - 17:00

edit: Mamy to!!! Dziękujemy za Wasze głosy oddane na Budżet Obywatelski. Oznacza to, że na terenie otwartym naszej szkoły powstanie MIASTECZKO ROWEROWE.
Dzięki staraniom Stowarzyszenia ,,Spełniamy Dziecięce Marzenia” i 1001 głosom Was wszystkich projekt Budżetu Obywatelskiego wejdzie w fazę realizacji. Miasteczko Ruchu Drogowego “Rowerowy Zakątek” zakłada budowę pierwszej takiej formy architektury w Bytomiu. Centralnym punktem będzie rondo, pojawi się układ skrzyżowań i ulic z sygnalizacją świetlną, ze znakami drogowymi. Również – mini przejazd kolejowy i parking – wyposażony w stojaki na rowery oraz samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

Głosowanie na projekt Budżetu Obywatelskiego czas START! Nasz projekt nr 46 – ROWEROWY ZAKĄTEK

Do 7 października każdy mieszkaniec Bytomia ma szansę zagłosować na mały projekt nr 46 MIASTECZKO ROWEROWE, które może być zlokalizowane na terenie Szkoły Podstawowej Nr 45 w Bytomiu (nasz projekt jest w grupie do 500tyś).
Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu, może to być pierwszy taki obiekt w Bytomiu (dla naszych uczniów i lokalnej społeczności).

W głosowaniu mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Bytomia (również dzieci – za zgodą rodzica) ZATEM DO DZIEŁA!

Walczymy wspólnie, o rozwój i spełnienie marzeń!

Jak można zagłosować?
Głosowanie odbywa się drogą elektroniczną. Należy skorzystać z elektronicznego formularza do głosowania, wypełnić wszystkie wymagane pola i podać swój numer telefonu komórkowego.

Pamiętajcie, aby potwierdzić głos, należy podać kod weryfikacyjny wysłany bezpłatnie SMS-em. (Formularz jest bardzo intuicyjny)

Uwaga! Na jeden numer telefonu może przyjść maksymalnie 5 kodów do głosowania co oznacza, że z tego samego numeru zagłosować może do pięciu osób (np. z rodziny, znajomych).

Liczymy na Wasze głosy. Tylko razem możemy osiągnąć więcej.

GŁOSUJ NA BO_Bytom numer 46 – Rowerowy Zakątek

❗️❗️❗️ Przejdź na https://bo.bytom.pl/ i kliknij w “Zagłosuj”..

7 października 2022