Europejska Odznaka Jakości

16 czerwca 2023 @ 08:00 - 17:00

Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości w międzynarodowym projekcie „Happy Moneybox” realizowanym w programie eTwinning, który gromadzi szkoły i przedszkola z całej Europy (i nie tylko). Celem projektu było uświadomienie dzieciom, że pieniądze to narzędzie a nie cel, że w życiu ważna jest umiejętność oszczędzania i właściwego zarządzania pieniędzmi. Projekt prowadzony był w języku angielskim przez klasę 5d z rozszerzonym językiem angielskim, w której realizowana jest innowacja pedagogiczna.
Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning szkołom działającym w partnerstwach, które zdobyły Krajową Odznakę eTwinning i których projekty uznawane są za wybitne z europejskiego punktu widzenia.

16 czerwca 2023