Przedłużony okres czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół do dnia 26.04

16 kwietnia 2020

Szanowni  Rodzice, Uczniowie!

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19, zgodnie z rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej do dnia 26 kwietnia 2020r. przedłużony został okres czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół.

Kontynuujemy więc przyjętą przed świętami formę zdalnego nauczania. Nadal obowiązują ustalone zasady przedmiotowego oceniania z dnia 25.03.2020r., niezmieniony pozostał również sposób przekazywania materiałów edukacyjnych uczniom.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość zmieniony został termin przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty. Komunikat informujący o szczegółowym harmonogramie egzaminu zostanie ogłoszony nie później niż na 21 dni przed pierwszym dniem przeprowadzania egzaminu.

W związku z przesunięciem terminu egzaminu ósmoklasisty dni 21,22,23.04.2020r. nie są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W tych dniach lekcje odbywają się zgodnie z planem.

W celu utrzymania ciągłości nauki i kontaktu, prosimy o logowanie się do Librusa. Jest to najdogodniejsza opcja do przekazu wiadomości.

W sytuacjach, które Państwa niepokoją prosimy o kontakt z wychowawcą klasy lub nauczycielem danego przedmiotu.

Pozdrawiamy.
Dyrekcja szkoły.