Szanowni Państwo.

W trosce o bezpieczeństwo i profilaktykę zdrowotną, decyzją Premiera RP od dnia jutrzejszego zawieszamy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w naszej szkole.

W przypadku dzieci najmłodszych trudno znaleźć opiekę z dnia na dzień. Dlatego w szczególnych przypadkach rodzice mogą je wysłać jutro i pojutrze do szkoły, ale nauczyciele nie będą prowadzić standardowych lekcji. Będą w gotowości do sprawowania opieki nad uczniami w świetlicy szkolnej w budynku A i B.

Obiady będą wydawane w godzinach 11.30-13.00 w obu budynkach. Prosimy o informację do czwartku do godz. 8.30 na temat odpisów.

Od poniedziałku szkoła będzie zamknięta na okres dwóch tygodni.

Decyzja o zawieszeniu lekcji nie wypływa na razie na organizację roku szkolnego i terminy egzaminów

Należy zachować daleko idący rozsądek. Spacer z dzieckiem jest wręcz wskazany, ale już jazda autobusem – nie. Podstawowa zasada polega na tym, żeby unikać skupisk ludzkich.

W sytuacji, gdy nie mogą Państwo zapewnić dziecku opieki innej osoby, można starać się o uzyskanie zasiłku opiekuńczego.

Prosimy o zachowanie spokoju i bieżące odczytywanie wiadomości w Librusie.

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

W związku z działaniami profilaktycznymi dotyczącymi rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo dzieci, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu na inny termin Dnia Otwartego oraz Dnia Odkrywania Talentów.
Będziemy informować Państwa o ewentualnych nowych terminach tych inicjatyw.
Dziękujemy za zrozumienie w zaistniałej sytuacji.