Zajęcia po feriach zimowych

17 stycznia 2021 @ 08:00 - 17:00

Informujemy, że zgodnie z rozporządzenie zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od przyszłego tygodnia tj. od 18.01.2021r. uczniowie klas I – III wracają do nauczania stacjonarnego zgodnie z obowiązującymi wcześniej procedurami i regulaminami.
Uczniowie klas sportowych IV – VIII kontynuują treningi zgodnie z planem obowiązującym w grudniu.
Świetlica szkolna jest otwarta na dotychczasowych zasadach (tj. od 6.45 – 16.30). Do grupy przyporządkowani są ci sami, stali nauczyciele, którzy w miarę możliwości nie prowadzą zajęć stacjonarnych w innych grupach.
Obiady do odwołania będą wydawane tylko w budynku A od godziny 11.30 do 14.00.
Pozostałe lekcje będę odbywały się w sposób zdalny z wykorzystaniem metod i form nauki na odległość.
Wszystkie zajęcia będą odbywały się w czasie zgodnym z planem lekcji dla danej klasy.
Ważne:
Uczniowie przychodzą do szkoły nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem zajęć. Jeżeli przychodzą wcześniej, udają się do świetlicy.
W dniu 18 stycznia 2021r. nauczyciel, przed pierwszą lekcją danej klasy, odbiera uczniów z szatni. W kolejnych dniach dzieci samodzielnie idą do klas.

17 stycznia 2021