Wyzwanie fotograficzne na ferie

14 stycznia 2023 @ 08:00 - 17:00

Drodzy Uczniowie!

Z okazji ferii zimowych chcielibyśmy życzyć Wam wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku zimowego. Ferie zimowe są po to by odpoczywać, bawić się i rozwijać swoje zainteresowania, na które w okresie nauki wszystkim brak czasu. Chcemy również zaprosić Was do wspólnej foto-zabawy.

Jeśli sądziliście, że zapowiadane fotograficzne wyzwanie będzie dotyczyło ferii i zimy lub jej braku, to…NIE
Planujemy zaprezentować w przestrzeni szkoły WAS – WASZE PASJE i TALENTY.
Zbudujemy GALERIĘ PASJI I TALENTÓW.

Potrzebujemy do tego ZDJĘĆ, których BOHATERAMI BĘDZIECIE WY W WASZEJ PASJI CZY TALENCIE.
Rysujesz? Niech ktoś zrobi Ci zdjęcie podczas rysowania!
Uwielbiasz jeździć na nartach? Niech ktoś zrobi Ci zdjęcie na stoku!
Jesteś harcerką? Niech ktoś sfotografuje Cię w akcji! I tak dalej, i tak dalej.

?Czekamy na ZDJĘCIA WYWOŁANE W FORMACIE A-4, czyli 20cmx30 cm od 30 stycznia (poniedziałek – powrót do szkoły po feriach) do 3 lutego (piątek). Opiszcie je na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą.
Zdjęcia możecie zostawiać na portierni budynku A i B lub przekazać wychowawcom. Koordynatorki projektu będą je sukcesywnie przejmować 🙂
?Może ferie to dobry czas na przyjrzenie się sobie, swojej pasji, swoim umiejętnościom i zaprezentowanie fotograficzne! ZRÓBCIE TO!

14 stycznia 2023