Wyślij pączka do Afryki + warsztaty taneczne

16 lutego 2023 @ 08:00 - 17:00

Już rozpoczęliśmy kolejną edycję akcji: “Wyślij Pączka do Afryki”. Realizując niezdrową tradycję jedzenia pączków w Tłusty Czwartek wspieramy kapucyński projekt misyjny. Równowartość jednego pączka to koszt wyżywienia jednego dziecka w Afryce przez dwa dni. W naszej szkole zbieramy zamówienia na pączki w cenie 4,50 PLN. Na cenę składa się cena pączka i datek na rzecz dzieci w Afryce.

W tym roku celem są projekty związane z  edukacją czyli nauczaniem, a w Afryce jest to nierozerwalnie związane z dożywianiem uczniów. Dlatego tegoroczna akcja ma podtytuł: “Chcemy się uczyć – pomóż nam!”

Pączki są smaczne, ale są tuczące. Dlatego wraz ze Stowarzyszeniem Spełniamy Dziecięce Marzenia i Patrycja Wasilewska DANCE   w ramach akcji “Wyślij pączka do Afryki”zapraszamy na wieczorne tłustoczwartkowe warsztaty taneczne “WYTAŃCZ PĄCZKA DLA AFRYKI” w naszej szkole, już 15 lutego o godz. 19.00. Zapisy: 508 244 903

Cena dla dzieci – jak za pączka czyli 4,50 PLN, a dla dorosłych – 15 PLN.

16 lutego 2023
, , ,