Wyniki VIII Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej

Drodzy Uczestnicy VIII – go Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej

pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

i Prezydenta Miasta Bytomia Mariusza Wołosza,

w imieniu organizatorów: Szkoły Podstawowej nr 45 w Bytomiu, Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Bytomiu oraz Stowarzyszenia – Ligi Kobiet Nieobojętnych – z całego serca dziękujemy za tak liczne zgłoszenia i ogromne zaangażowanie w przygotowanie do konkursu dzieci i młodzieży oraz kultywowanie tradycji śpiewania pieśni i piosenek patriotycznych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału, ale szczególne wyrazy uznania należą się laureatom nagrodzonym i wyróżnionym, wybranym z grona 286 osób!

Komisja miała bardzo trudne zadanie, ale dzięki nagraniom można było wracać do poszczególnych wykonań i wnikliwie oraz wielokrotnie przesłuchać zgłoszonych uczestników. Wszyscy byliście cudowni i niepowtarzalni w swych talentach muzycznych.

Konkurs został dofinansowany ze środków Gminy Bytom i sponsorów, którymi są:

Pani Halina Bieda – senator Rzeczypospolitej Polskiej,

Pan Maciej Bartków – radny Rady Miejskiej w Bytomiu,

Stowarzyszenie Spełniamy Dziecięce Marzenia – przy  Szkole Podstawowej nr 45,

Rada Rodziców – działająca w Szkole Podstawowej nr 45 w Bytomiu.

Dzięki Nim mogliśmy nagrodzić, aż 49 osób.

Informujemy, że zwycięzcy są zobowiązani do przesłania wiadomości e-mail z danymi niezbędnymi do przesłania dyplomu i nagrody, z adresu mailowego z którego zostało wysłane zgłoszenie, na adres sp45bytom@gmail.com, nie później niż w terminie 7 dni od pojawienia się wyników na stronie Organizatorów konkursu (09.11.2020).

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym, istnieje możliwość osobistego odbioru nagrody i dyplomu u Organizatorów. Nieprzesłanie danych niezbędnych do wysyłki nagrody, w terminie o którym mowa wyżej, lub przesłanie wiadomości do Organizatorów z brakującymi danymi – będzie jednoznaczne z rezygnacją z nagrody.

Nagrody niewydane w konkursie pozostają do dyspozycji Organizatorów. Organizator komisyjnie spakuje nagrody i dyplomy (co zostanie ujęte w protokole przyznanych nagród). Organizator bierze odpowiedzialność za nagrody tylko do momentu nadania przesyłki na poczcie.

LISTA LAUREATÓW – protokół z posiedzenia obrad JURY

9 listopada 2020