Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wyniki I etapu VIII Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej

4 listopada

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem. Do konkursu zostało zgłoszonych 286 wokalistek i wokalistów.

Jury stanęło przed nie lada wyzwaniem… 

Poniżej przedstawiamy listę osób, które decyzją jury przeszły do II etapu VIII Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej.

Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną w kraju, II etap odbędzie się na podstawie wcześniej przysłanych nagrań. Jury ponownie wysłucha nadesłanych utworów od osób, które dostały się do II etapu konkursu i wybierze laureatów w poszczególnych kategoriach.

 

Lista osób, które decyzją jury przeszły do II ETAPU – VIII – go Ogólnopolskiego  Konkursu Pieśni Patriotycznej pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta Miasta Bytomia

 

kategoria I (7-9 lat):

1. Natan Gryga – Zduńska Wola

2. Amelia Sobierajska – Knurów

3. Natalia Kulka – Piekary Śląskie

4. Zuzanna Wilczyńska – Żuraw

5. Artur Rastawicki – Katowice

6. Lena Figler – Kłomnice

7. Milena Bąk – Kłomnice

8. Lilianna Kowalczyk – Katowice

9. Michalina Lukosz – Bytom

10. Maksymilian Piwko – Gliwice

11. Maria Marciniszyn – Warszawa

12. Anna Soboniak – Mykanów

13. Pola Kowalczyk – Kędzierzyn – Koźle

14. Zuzanna Żurek – Jaworzno

15. Alicja Jurkiewicz – Zawiercie

16. Natalia Skrzypiec – Bytom

17. Kasia Kaczyńska – Poznań

18. Weronika Wieczorek – Moryń

kategoria II (10-13 lat):

1. Weronika Cogiel – Ruda Śląska

2. Andrzej Litwin – brak

3. Laura Rumpel – Knurów

4. Wiktoria Kunaj – Oleśnica

5. Aleksandra Kunaj- Oleśnica

6. Agata Nawrocka – Ślesin

7. Magdalena Komarek – Mszana

8. Emilia Szcześniak – Łuków

9. Zuzanna Podolak – Gliwice

10. Martyna Glina – Lipie

11. Pola Mańkowska – Gdynia

12. Witold Piasecki – Racibórz

13. Karol Cieślik – Rydułtowy

14. Miłosz Koszut – Nowy Sącz

15. Sara Zatorska – Bytom

16. Dominik Pszczoła – Radzionków

17. Jakub Jarosik – Zielona Góra

18. Nikola Łaskarzewska – Świętochłowice

19. Zofia Bocheńska – Chruszczobród

20. Kornelia Święciak – Zawiercie

21. Aleksandr Juchniewicz – Szczecin

22. Julia Rosiak – Bytom

23. Zuzanna Gajor – brak

24. Hanna Włodarczyk – Wieluń

25. Kamil Kosowski – Tuchola

26. Dominik Komander – Kędzierzyn –Koźle

27. Nikola Struk – Dobre Miasto

28. Igor Jerz – Cynków

29. Kamil Kukulski – Bytom

30. Marta Wojtala – Rybnik

31. Emilia Surma – Jaworzno

32. Bartosz Bąk – Kłomnice

33. Oliwia Sokoła – Piekary Śląskie

34. Klaudia Cichy – Włosienica

35. Emilia Klimża – Racibórz

36. Lilianna Czarnecka – Ostrowiec Świętokrzyski

37. Małgorzata Szmajduch – Bytom

38. Siudyka Karolina – Dąbrowa Górnicza

39. Renata Bedrunka- Racibórz

40 Emilia Głodek – brak

41. Lena Sikora – Szczecin

42. Nadia Moska- Biała

43. Maria Sułkowska – Wieluń

44. Kinga Lichosik – Biała

45. Marlena Jaglińska – Biała

46. Oliwia Włodarska – Zielona Góra

47. Sara Niemczyk – Zagórz

48. Emilia Marcjan – Bolesław

49. Gabriela Katzer – brak

50. Maja Zegarlicka – Katowice

51. Anastazja Marszałek – Myślachowice

52. Dorota Klimaczak – Gliwice

53. Amelia Klikiewicz – Sosnowiec

54. Olga Zornaczuk – Rumia

55. Klaudia Kutyba – Świdnica

56. Radosław Wilczok – Rydułtowy

III kategoria (14-16 lat):

1. Aleksandra Parszywka – Myślenice

2. Julia Sokół – Knurów

3. Nicola Wojciechowska – Lublin

4. Paulina Szczygielska – Tychy

5. Natalia Froch – Poczesna

6. Anna Wolska – Ciągowice

7. Aleksandra Jedyńska – Katowice

8. Zuzanna Madej – Bytom

9. Oskar Kramarzyk – Poczesna

10. Wiktoria Siudyka – Dąbrowa Górnicza

11. Pola Szcześniewska – brak

12. Ewelina Kupska – Biała

13. Amelia Zwiech – Biała

14. Emilia Bienas – Bytom

15. Sara Majchrzak – brak

16. Nadia Tomczak – Stryków

17. Danuta Ungier – Bytom

18. Daniel Nowak – Bytom

19. Emily Ezekwe – Kostrzyn

IV kategoria (17-20 lat):

1. Nina Kumorek – Żywiec

2. Wiktoria Kuźnia – brak

3. Natalia Siekierka – Katowice

4. Karolina Kubica – Bytom

5. Wiktoria Konieczniak – Myszków

6. Monika Wieczorek – Tychy

7. Aleksandra Golombek – Toszek

8. Patrycja Tomczyk – Bolesław

9. Aneta Krajewska – Gliwice

 

Gratulujemy zakwalifikowanym wokalistkom i wokalistom oraz przypominamy, iż Jury ponownie wysłucha nadesłanych utworów od osób, które dostały się do II etapu konkursu i wybierze laureatów w poszczególnych kategoriach.

Lista finalistów ukaże się 09 listopada 2020r.

Szczegóły

Data:
4 listopada
Wydarzenie kategoria: