Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Witamy w szkole

5 września 2023 @ 08:00 - 17:00

 

W tym roku dopiero 4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Pierwszacy i ich rodzice uśmiechnięci i podekscytowani, z pięknymi tytami “na szczęście” stawili się w sali gimnastycznej na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Dla naszych pierwszoklasistów piękny program artystyczny przygotowali uczennice i uczniowie pod kierunkiem p. M. Urbanek-Konopko i p. A. Majchrzak. Później odbyło się ślubowanie naszych pierwszaków i pasowanie szkolnym ołówkiem na ucznia SP 45 przez panią dyrektor. W dobrych humorach wszyscy udali się z wychowawcami do klas, by rozpocząć swoją szkolną przygodę. 

Klasy starsze (2-8) swoją przygodę z naukę rozpoczęli już godzinę wcześniej w klasach, gdzie rozmowom nie było końca. Wszyscy dzielili się wrażeniami z wakacji i z optymizmem spoglądali w nowy rok szkolny.

W tym nowym roku szkolnym 2023/2024 życzymy wszystkim uczniom zapału do odkrywania tajemnic wiedzy i satysfakcji z postępów w zdobywaniu nowych umiejętności. Sprawcie, by wasz pobyt w szkole był prawdziwą, naukową przygodą.

Szczegóły

Data:
5 września 2023
Godzina:
08:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie: