Witaj szkoło!

1 września 2020 @ 08:00 - 13:00

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny uroczyście,  chociaż z wieloma obostrzeniami i w reżimie sanitarnym. Uczniowie wchodzili do szkoły o różnych porach, różnymi wejściami, spotkali się tylko w salach lekcyjnych, w swoich grupach klasowych i ze swoimi wychowawcami. Poznali najważniejsze zasady obowiązujące w szkole oraz plany na najbliższe dni. Wszystkim Wam życzymy dużo zdrowia i powodzenia w  nowym roku szkolnym 2020/2021!
Przestrzegając wszystkich obostrzeń udało nam się przeprowadzić uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas pierwszych. Klasy przychodziły na krótką akademię o różnych porach, a na jej koniec pani dyrektor pasowała każdego z nich na  ucznia naszej szkoły.  Część artystyczną przygotowała grupa teatralna z 3C oraz dwójka prowadzących: Kamil Kukulski – 6b i Marieta Tomaszewska – 4 e pod kierunkiem: Małgorzaty Nowak i Beaty Rasińskiej. Natomiast dekoracje z okazji rozpoczęcia roku szkolnego zostały przygotowane przez Ewę Mazurek-Wcisło i Jolantę Krysińską. Dziękujemy.

1 września 2020
Kategoria Wydarzenie: