Wirtualne mikołajki?

5 grudnia 2020

W tym roku święto Mikołaja wypada w niedzielę. Nie oznacza to jednak, że o świętym nikt nie pamiętał, ani też, że on nie pamiętał o nas. Podczas zajęć on line uczniowie stworzyli świąteczny klimat występując przed kamerkami w mikołajowych czapkach lub  z innymi atrybutami pomocników Mikołaja. Najwięcej szczęścia miała jednak klasa  4a sportowa, która spotkała na basenie naszego solenizanta. Były zdjęcia, obietnice, prezenciki oraz wspólna zabawa w wodzie.

Samorząd Szkolny przygotował dla Wszystkich szkolny quiz o św. Mikołaju. Quiz odbędzie się w wigilię Mikołajek czyli 5 grudnia punktualnie o godz. 19.00. Zalogujcie się i czekajcie na pytania, które pojawiać się będą co 20 sekund. POWODZENIA

Pani Ewa Mazurek-Wcisło ogłosiła wyzwanie dla klas czwartych: malujemy portrety Mikołaja. Jeśli i Ty chcesz wykonać rysunek przedstawiający postać świętego, zapraszamy do plastycznych działań. Razem stwórzmy MIKOŁAJOWĄ GALERIĘ ❤️ Do rysowania i chwalenia się swoimi dziełami, zachęcamy wszystkich  Uczniów, Rodziców i Nauczycieli SP45. Zdjęcia prac proszę przesłać na adres e-mail organizatorki. Liczymy na Waszą kreatywność.
W Y N I K I

Szkolny quiz o św. Mikołaju ma już swoich laureatów. Najszybciej i najbardziej poprawnie odpowiedzieli: J. Konieczny 4e, I. Konieczny 2d, F. Skura 4e, K. Adamczyk 8c, O. Król 7b, K. Widawska 8c, H. Kucia 8c. Brawo WY.

Upominki od św. Mikołaja do odbioru na portierni budynku A od piątku 11 grudnia.

A tutaj możecie zobaczyć galerię prac wyzwania plastycznego: GALERIA

5 grudnia 2020