Warsztaty sportowe Pho3nix Kids

4 listopada 2021

Dzisiaj  w naszej szkole odbyły się warsztaty sportowe, które wygraliśmy w Ogólnopolskim Projekcie Pho3nix Active School  uzyskując tytuł jednej z najbardziej usportowionych szkół w Polsce. Gościem specjalnym dzisiejszego dnia była gliwiczanka – Dominika Kossakowska – medalistka Mistrzostw Świata i Europy, pasjonatka pływania, ekonomii i dobrego jedzenia, która opowiedziała uczniom o swojej przygodzie z pływaniem.  Ale spotkanie z gościem było tylko pretekstem do sportowych działań, jakie zostały przygotowane dla nas przez Pho3nix Kids. Każdy uczestnik warsztatów mógł sprawdzić się na specjalnie przygotowanych stacjach do ćwiczeń. uczniowie zobaczyli, że każdy jest dobry, ale w różnych konkurencjach. Jedni są bardziej skoczni, inni mają szybszą reakcję na bodźce, a jeszcze inni są bardzo wytrzymali. Było aktywnie, było głośno, było radośnie, było tak, jak mogliśmy sobie wymarzyć. Zobaczcie sami:

4 listopada 2021
, , , ,