VIII Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej

22 października 2020 @ 08:00 - 30 października 2020 @ 17:00

Informujemy, że z przyczyn technicznych główny adres e-mail konkursu ogolnopolskikonkurspatriotyczny@sp45bytom.pl będzie nieaktywny

Wszelkie zgłoszenia i zapytania prosimy kierować na główny adres e-mail szkoły sp45bytom@gmail.com

Za utrudnienia przepraszamy

Zapraszamy do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Bytomia, którego organizatorem są: Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu, Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu i Liga Kobiet Nieobojętnych.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w II etapach:

I etap – eliminacje –  przesłanie nagrania i dokumentów – od 01 października do 23 października 2020 r.

II etap – przesłuchania finałowe „na żywo” i finał z wręczeniem nagród – 09 listopada  2020 roku w sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury pl. Karin Stanek 1, 41-902 Bytom.

Patronat medialny nad konkursem objęło Życie Bytomskie.

Celem konkursu jest:

1. Krzewienie patriotyzmu wśród dzieci i młodzieży.
  2. Pobudzenie dzieci i młodzieży do wykonywania polskich pieśni patriotycznych.
  3. Popularyzacja śpiewania wśród dzieci i młodzieży.
  4. Promowanie młodych talentów.
  5. Samokształcenie muzyczne, możliwość niezależnej prezentacji utworów o tematyce patriotycznej i  narodowej.
  6. Popularyzacja wartościowych treści muzycznych i literackich w pieśniach.

Szczegóły udziału w dokumentach poniżej:

Regulamin VIII Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej

Karta zgłoszeniowa

Zgoda

Projekt został  dofinansowany ze środków gminy Bytom.

Start:
22 października 2020 @ 08:00