12 grudnia 2020

Grudzień jest jednym z najbardziej intensywnych i najpiękniejszych miesięcy w roku, bo w nim dzieje się dobro w każdej chwili i na każdym kroku.  Przez ponad dwa tygodnie na naszych oczach i w murach naszej szkoły działy się prawdziwe cuda. Mimo trudnej sytuacji związanej z Covid-19 to był prawdziwy nokaut. Anioły pomagały… Wraz z naszym pracowitym pomocnikiem Szymonem z 6b udało się stworzyć i spakować 44 paczki. Anioł w osobie pani Agnieszki zorganizował zbiórkę pieniędzy i udało się kupić nowiutki narożnik. Tak się tworzy “Szlachetną Paczkę” czyli dar serca dla potrzebującej rodziny. Dziękujemy wszystkim: Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, którzy zaangażowali się i pomogli stworzyć lepsze święta konkretnej rodzinie.

?❤️?JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!❤️?❤️

12 grudnia 2020