Tydzień bezpiecznego internetu DBI2020

10 lutego 2020 @ 08:00 - 14 lutego 2020 @ 17:00

W dniach 10-14 lutego 2020 r. trwa w naszej szkole TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. W poniedziałek,  pierwszą prelekcją na temat bezpieczeństwa w sieci, rozpoczęli nasze działania uczniowie najstarszych klas.  Na zajęciach uczniowie rozmawiają o zagrożeniach w sieci, tworzą przepiękne materiały edukacyjne, pogłębiają swoją wiedzę o bezpiecznym korzystaniu z Internetu. W czwartek kolejni uczniowie rozmawiali z panią policjantką na temat “Zagrożeń w sieci” oraz właściwego korzystania z social mediów. Mamy nadzieję, że spotkania w ramach DBI2020 wzbogacą naszą wiedzę na temat internetowych pułapek i przypomną, o rozsądnym i prawym korzystaniu z sieci.
Nie obyło się bez konkursów. Tym razem nasz szkolny konkurs skierowany był dla uczniów klas I-III. Laureatami konkursu plastycznego dla klas najmłodszych zostali:
I miejsce: Zieliński Piotr 3e, Karasz Wiktor 2a, Symko Paulina 1d, Zatorska Sara 3d
II miejsce: Grochowicz Nadia 1b, Zaleś Tomasz 1 e
III miejsce: Walera Franciszek 2a,