Szkoła Myślenia Pozytywnego

3 listopada 2021

Cieszymy się, że nasi uczniowie po raz kolejny biorą udział w Programie “Szkoła Myślenia Pozytywnego 2.0”, którego głównym celem jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka, jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie.

Pierwszym, październikowym zadaniem była: Energia i motywacja do działania. Nasi uczniowie określali swoje mocne strony, badali mocne strony swoich idoli i wielkich Polaków, prezentowali graficznie swoje osiągnięcia, opowiadali o swoich zainteresowaniach, pasjach i plany na przyszłość, tworzyli plakaty zarażające energią do działania.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pozytywną energię podczas realizacji pierwszego certyfikacyjnego zadania.

W ramach programu otrzymaliśmy pakiet fantastycznych materiałów, które wykorzystamy podczas realizacji kolejnych zadań. Dziękujemy!

3 listopada 2021