Sukcesy naszych uczennic

2 grudnia 2020

Mimo pandemii, mimo możliwości tylko zdalnej nauki, mimo wielu ograniczeń nasi uczniowie osiągają sukcesy w konkursach miejskich i wojewódzkich.

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kolory Jesieni” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 21 w Bytomiu II miejsce zdobyła Marcelina Gawliczek z 2b. Wielkie brawa!

II edycja Wojewódzkiego konkursu wiedzy o lekturach „Magiczny świat w twardej okładce”, którego celem było upowszechnianie czytelnictwa i kształcenie wrażliwości młodzieży na odbiór słowa pisanego, a także rozbudzanie zainteresowań czytelniczych promujących pozytywne wzorce również zakończyła się wyróżnieniem naszych uczennic zachęconych do udziału przez panią G. Bajerską:

• w konkursie plastycznym: Karolina Burg z 6e otrzymała wyróżnienie
  • w konkursie na wykonanie lalki czyli bohatera z lektury szkolnej: Karolina Burg z 6e została laureatką III miejsca, a Paulina Gawliczek  z 6e otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy!

2 grudnia 2020