- This event has passed.
Sportowy listopad
30 listopada 2024 @ 08:00 - 17:00

.
Mistrzostwa Bytomia w Badmintonie już za nami. Nasi reprezentanci zostali wyłonieni w Szkolnych Mistrzostwach Badmintona. Na Mistrzostwach Bytomia spisali się wspaniale:
.

Jako Mistrzowie Bytomia w grupie młodzieży szkolnej, dziewczyny reprezentowały naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w Dąbrowie Górniczej. 

Efekt? Wywalczone X miejsce w województwie w pływaniu.
Grupa Młodsza Chłopców, jako Mistrz Bytomia, dumnie reprezentowała naszą szkołę na zawodach wojewódzkich w pływaniu. Chłopcy wystartowali we wszystkich konkurencjach, pokazując ogromną determinację, wolę walki i sportowego ducha. 
Dzięki ich wysiłkowi i zaangażowaniu zajęliśmy 14. miejsce w województwie! To wspaniałe osiągnięcie, z którego jesteśmy niezwykle dumni.
Gratulujemy sukcesu wszystkim uczniom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły! 

Rozpoczęliśmy zmagania koszykarskie klas 7-8 w województwie śląskim. Nasze dziewczyny wygrały półfinał wojewódzki i zameldowały się w finale. Natomiast chłopcy zakończyli swoje zmagania koszykarskie w półfinale wojewódzkim na wysokim 2 miejscu. Wszystkim gratulujemy!







