- This event has passed.
Sportowe wieści
31 marca 2025 @ 08:00 - 17:00

Kończymy sezon zimowy zawodami rozgrywanymi w ramach Mistrzostw Bytomia w Jeździe Szybkiej na Lodzie. Nasze reprezentacje startujące w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęły wysokie miejsca:

.
.
Po zaciętych meczach rozłożonych w czasie nasi szczypiorniści zdobyli brązowe medale w Mistrzostwach Bytomia w Piłce Ręcznej w ramach Igrzysk Dzieci. Po trudnych meczach, sporej dawce zamieszania nasze szczypiornistki również zdobyły brązowe medale. Jesteście na medal!
.

.
.
.
Uczniowie klas 7a, 8a, 8e wzięli udział w niezwykle wartościowych warsztatach samoobrony,
podczas których zdobyli wiedzę i praktyczne umiejętności dotyczące unikania zagrożeń oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
podczas których zdobyli wiedzę i praktyczne umiejętności dotyczące unikania zagrożeń oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Warsztaty były świetną okazją do nauki, jak reagować w sytuacjach zagrożenia, jak bronić się przed atakiem kilku agresorów oraz jakie ryzyko niesie za sobą broń.
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Salus oraz pani Danucie Monasterskiej, która doskonale poprowadziła warsztaty, przekazując uczniom cenną wiedzę i umiejętności!
Dziękujemy również pani Barbarze Wadowskiej za organizację tego wydarzenia i możliwość przeprowadzenia go w naszej szkole.
To był niezwykle ważny dzień, który zwiększył świadomość naszych uczniów w zakresie bezpieczeństwa i samoobrony.






