Sportowa jesień z medalami

26 października 2021

Jesień trwa w najlepsze, więc póki aura sprzyja zawody odbywają się pod jesiennym niebem na zielonej murawie boiska piłkarskiego.  Najpierw w Mistrzostwach Bytomia zmierzyły się drużyny naszych młodszych kolegów w Igrzyskach Dzieci.  Walczyliśmy do końca i zdobyliśmy MISTRZOSTWO BYTOMIA w piłce nożnej.

Nasza reprezentacja starszych kolegów w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej radziła sobie równie dobrze. O końcowym rozstrzygnięciu zadecydował rzut karny w ostatnich minutach finału i nasza reprezentacja zdobyła WICEMISTRZOSTWO BYTOMIA w piłce nożnej.

Ale oprócz “piłki kopanej” są jeszcze inne dyscypliny, jak np. szachy. Nasze reprezentacje ID i IMS  szachistów (dziewczyny i chłopcy tworzą jedną drużynę) spisały się wspaniale podczas Mistrzostw Bytomia w SZACHACH i znalazły się w piątce najlepszych bytomskich drużyn.

Brawo! Jesteście WIELCY!!!

26 października 2021