Samorząd Uczniowski wybrany

1 października 2020 @ 13:00 - 14:00

W ostatnim tygodniu września odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to bardzo ważne wydarzenie w społeczności naszej szkoły, w którym uczniowie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

Wybory Samorządu Uczniowskiego odbywały się w dwojaki sposób. W budynku A uczniowie wybierali swoich kandydatów spośród przedstawiciela z każdej klasy. W budynku B wybory poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Jednak głosowanie w każdym budynku było tajne, a każdy uczeń z klas IV – VIII mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartkach.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

Budynek B Budynek A
Hania Czubak Mateusz Czajkowski
Zuzia Kukulska Michał Steczko
Kuba Jedliński

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.

1 października 2020
Kategoria Wydarzenie: