• To wydarzenie minęło.

Rekrutacja uczniów do klas pierwszych – rok szkolny 2020/2021

8 maja @ 08:00 - 17:00

Szanowni Państwo

Zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2020/2021 z rocznika 2013 i chętnych z rocznika 2014r. trwają w okresie od 9 marca 2020 r. do 8 maja 2020r.

Ze względu na obecną sytuację testy sprawnościowe do klasy pływackiej odbędą się w późniejszym terminie.

W związku z zawieszeniem zajęć szkolnych wypisane dokumenty rekrutacyjne (wniosek, skany zaświadczeń, oświadczenia rodzica) można przesyłać drogą mailową na adres szkoły: sp45bytom@interia.pl

Ze względu na ochronę danych osobowych dokumenty przesłane mailowo powinny zostać zabezpieczone hasłem. Hasło do otwarcia pliku należy podać telefonicznie pracownikowi sekretariatu. Dokumenty do pobrania dostępne są poniżej.

Rodzice/opiekunowi prawni, którzy nie mają możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną mogą wydrukowane i wypisane dokumenty wrzucić do przygotowanej na portierni i zabezpieczonej skrytki. W przypadku braku możliwości wydruku dokumentów istnieje możliwość wypisania dokumentów w sekretariacie szkoły po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym godziny wizyty.

Sekretariat szkoły jest również czynny od godziny 8:00 do 15:00. W razie pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się telefonicznie: 32 3867638

Dokumenty do pobrania:

Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły
Zgłoszenie dziecka do szkoły
Zgłoszenie dziecka do klasy pływackiej

Data:
Czas: