Przygotowania do świąt

2 kwietnia 2021 @ 08:00 - 17:00

Przygotowania do świąt toczą się swoim torem. W naszej szkole nie zapominamy o samotnych i tych, którym najtrudniej.  W ramach projektu “Myślę Pozytywnie” nasi uczniowie wykonali ponad 100 kartek z życzeniami i dobrym słowem, które trafiły do Domu Kombatanta oraz do Domu Pomocy Społecznej “Wędrowiec” w Miechowicach.  Szczególne podziękowania przysyłamy na ręce pani Iwony Kołodziej za wsparcie akcji i dodatkowe, piękne kartki.

Z okazji Wielkanocy pamiętaliśmy również o rodzinie, którą wsparliśmy w ramach akcji “Szlachetna Paczka”. Szczególne podziękowania należą się opiekunom i członkom szkolnego koła PCK za zaangażowanie i wsparcie.

Jak zawsze, pamiętaliśmy również o grobach zasłużonych dla naszego miasta, którymi od lat się opiekujemy. Mimo obostrzeń epidemiologicznych udało nam się odwiedzić nekropolie, odświeżyć i posprzątać po zimie groby, nad którymi sprawujemy naszą pieczę.

2 kwietnia 2021