Projekt e Twinning Let’s get physical

27 kwietnia 2020

Nasza szkoła rozpoczęła projekt e Twinning Let’s get physical we współpracy ze szkołą z Portugalii Agrupamento de Escolas de Almeirim, Almeirim Portugalia.

Celem tego projektu jest pokazanie jakie ogromne znaczenie dla zdrowia ma nasza kondycja fizyczna i psychiczna. Nie na darmo mówimy „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Mamy nadzieję, że dzięki temu projektowi zaczniemy jeszcze bardziej doceniać walory aktywności, zdrowej diety i odpoczynku. Jakość naszego życia zależy tylko od nas.

Dzisiaj, w obliczu epidemii, jest nam szczególnie trudno zachować nasze ciała i umysły w pełnym zdrowiu.

Każdy z nas ma swoje receptury, które mu w tym pomagają. My chcemy je poznać i podzielić się nimi z Wami. Zobaczymy też jak z tym problemem radzą sobie uczniowie z Portugalii.

To odpowiedni czas, aby zadbać o dobre samopoczucie.

Do projektu zapraszamy uczniów klas szóstych.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do osób odpowiedzialnych za projekt do pani Anety Panasewicz i pani Marzeny Rogozińskiej.

Nie marnujmy czasu „ Let’s get physical”.

27 kwietnia 2020