Podsumowanie Dnia Kropki 2020

17 września 2020 - 20 września 2020

Dzień Kropki za nami. Działo się w szkole, działo się na lekcjach, działo się wszędzie. Szukaliśmy swoich mocnych stron i swoich talentów. W szkole rządziła kropka – zwykła, mała, kolorowa, duża, wirtualna, realna, kulista, zapisana, pokolorowana, wymalowana, roztańczona i rozśpiewana. Nasze działania realizowane w Dniu Kropki zostały podsumowane powyższym certyfikatem. A nasze prace można podziwiać w galerii.

Są już również wyniki  naszego fotograficznego konkursu, który miał miejsce na Instagramie pod hasłem: “KROPKA jest wszędzie”. Drobne nagrody (do odbioru segmencie sportowym budynku A) wędrują do: @filip_fifa_skura, @_lolavx_, @kree611, @jagonkowo oraz @nat.czo. Brawa za Wasze kropki.
A w przyszłym tygodniu nowe wyzwanie, trochę dłuższe, bo trzytygodniowe. Będzie czas na zrobienie zdjęć i ich publikację. Czekajcie na nowy temat.

Start:
17 września 2020