OD OSZCZEDZANIA DO INWESTOWANIA

27 marca 2022 @ 08:00 - 17:00

Uczniowie klasy 4d wzięli udział w projekcie edukacyjnym BAKCYL, którego celem jest podnoszenie poziomu wiedzy z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz inspirowanie świadomych działań i budowanie właściwych postaw w zakresie przedsiębiorczości.
W ramach projektu nasza szkoła w dniach 21-27 marca wzięła udział w  kampanii Global Money Week (GMW) – Światowym Tygodniu Pieniądza, której organizatorem jest Międzynarodowa Sieć ds. Edukacji Finansowej działająca przy Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju – OECD/INFE. Kampania odbyła się pod hasłem: Zadbaj o swoją przyszłość, mądrze zarządzaj pieniędzmi (Build your future, be smart about money).
  • UCZNIOWIE KLAS 1-6 wzięli udział w  konkursie plastycznym. Zdobywaj wiedzę. Oszczędzaj. Zarabiaj.”

CELEM KONKURSU BYŁO:

Podkreślenie, jak ważne przy podejmowaniu decyzji finansowych jest myślenie o swojej przyszłości.

OTO ZWYCIĘZCY:

I miejsce – Piotr Zieliński kl. 5c

II miejsce – Natalia Benek kl. 4d

II miejsce – Jakub Adamczyk kl. 4d

III miejsce – Mateusz Lihs kl. 4d

Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się 04.04.2022 r.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom gratulujemy!

27 marca 2022